Меню
Головна » Дошка оголошень (16)

Наши достижения [2]Дистанційна освіта [6]
Накази [8]

Накази | Переглядів: 102 | Дата: 08.06.2018

ВІДДІЛ ОСВІТИ

СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

СЕЛИДІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ГІМНАЗІЯ

 

НАКАЗ № 58

 

від 23.04.2018

Про організацію конкурсного

прийому до гімназії

 

Згідно з Інструкцією про порядок конкурсного приймання дітей до гімназії, розроблених правил прийому до Селидівської загальноосвітньої гімназії

 

НАКАЗУЮ:

1. Створити приймальну комісію у складі:

     Голова комісії: Куцева А.А.

     Члени комісії:   Петрик Н.П., Авілова Н.П.

2. Створити предметні комісії конкурсного випробування:

-    з математики:

Голова комісії: Авілова Н.П.

Член комісії:    Германович Л.В., Артьомова О.О.

     -    з української мови:

          Голова комісії: Петрик Н.П.

Член комісії:    Косолап О.О., Фоменко Н.В.

3. Членам комісій підготувати перелік питань з навчальних предметів, за якими проводиться випробування.

4. Для учнів, які бажають продовжити навчання у гімназії, провести конкурсні випробування з математики та української мови:

  • 1(5), 2(6)-5(9), 7(11) класи – 30.05.2018 о 09.00;
  • 1(5)-7(11) класи – 12.06.2018 о 09.00.

5. Комісії конкурсного випробування протягом трьох днів перевірити роботи дітей та вирішити питання про їх прийом до гімназії, підтвердивши це протоколом.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор гімназії                             А.А.Куцева

Накази | Переглядів: 85 | Дата: 16.04.2018

ВІДДІЛ ОСВІТИ

СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

СЕЛИДІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ГІМНАЗІЯ

 

НАКАЗ № 152

від 15.06.2017

Про випуск учнів 5(9) класів

і нагородження похвальними листами

 

На підставі рішення педагогічної ради гімназії від 15.06.2017, протокол № 12

 

Наказую:

  1. Випустити з 5(9)-х класів з видачею свідоцтв про базову загальну середню освіту загального зразка учнів:
  1. Гелецьку Анну
  2. Гладкого Семена
  3. Дегтярьова Богдана
  4. Демченко Дар’ю
  5. Канашевича Андрія
  6. Левчук Богдана
  7. Мамонтова Ярослава
  8. Масло Дмитра
  9. Прокопенко Олександру
  10. Сьоміну Валерію
  11. Тарасенко Андрія
  12. Тичного Дмитра
  13. Бережного Данилу
  14. Білоус Єсенію
  15. Борульник Олександру
  16. Кійко Анну
  17. Кулик Софію
  18. Макій Тетяну
  19. Надь Юлію
  20. Рогозу Арсенія
  21. Рябко Романа
  22. Саакян Даніела
  23. Юшко Софію

2. Випустити з 5(9)-х класів  з видачею свідоцтв про базову загальну середню освіту особливого зразка учнів:

  1. Броднікову Єлизавету
  2. Глушич Валерія
  3. Жалілову Євгенію
  4. Злобіну Анастасію
  5. Карпачову Людмилу
  6. Косовську Валерію
  7. Крутських Богдана
  8. Марченко Євгенію
  9. Міхедькіну Валерію
  10. Надь Юлію
  11. Шевченко Олександра
  12. Щербу Інесу

3. Нагородити похвальними грамотами «За успіхи у вивченні окремих предметів учнів 5(9) класу»:

  1. Гелецьку Анну
  2. Гладкого Семена
  3. Демченко Дар’ю
  4. Мамонтова Ярослава
  5. Білоус Єсенію
  6. Юшко Софію
  7. Борульник Олександру
  8. Саакян Даніела
  9. Кійко Анну
  10. Рогозу Арсенія
  11. Бережного Данилу
  12. Макій Тетяну
  13. Кулик Софію

 

Директор гімназії                                                                                                                                                                    А.А.Куцева

Накази | Переглядів: 121 | Дата: 16.06.2017

ВІДДІЛ ОСВІТИ

СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

СЕЛИДІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ГІМНАЗІЯ

 

НАКАЗ № 129

від 26.05.2017

Про переведення

учнів 1-4, 6 класів

до наступних класів

 

Згідно наказу відділ освіти від 03.2017 № 150 «Про порядок закінчення навчального року та проведення  державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах міської ради в 2016-2017 навчальному році»», на підставі рішення педагогічної ради гімназії від 26.05.2017, протокол № 11

 

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести до 2(6) класу учнів 1(5) класу:
  1. Анкушеву Дарину
  2. Величко Євгена
  3. Гвоздкова Антона
  4. Гончарова Дениса
  5. Деменкову Мирославу
  6. Деркач Владислава
  7. Дьомінова Кирила
  8. Долженка Максима
  9. Ковальову Катерину
  10. Колісник Крістіну
  11. Кандаурову Ірину
  12. Кравченко Анастасію
  13. Куровського Іллю
  14. Лисенко Вікторію
  15. Левченко Євгена
  16. Мозгового Євгена
  17. Москалець Ярослава
  18. Міненко Максима
  19. Ніколайчук Аліну
  20. Павлову Поліну
  21. Придатько Євгена
  22. Руду Тетяну
  23. Самоденко Дар'ю
  24. Синицину Єлизавету
  25. Собко Юрія
  26. Стахміч Юлію
  27. Трифонова Євгена
  28. Черненко Юлію
  29. Філь Микиту
  30. Юрпольського Антона

За відмінні успіхи у навчанні нагородити Похвальними листами учнів1(5) класу:

  1. Кравченко Анастасію
  2. Ніколайчук Аліну
  3. Руду Тетяну
  4. Самоденко Дар'ю
  1. Перевести до 3(7) класу учнів 2(6) класу:
  1. Абу-Фардех Мохаммада
  2. Бережну Маргариту
  3. Бльосткіна Даніїла
  4. Бойка Євгена
  5. Ворону Вікторіяю
  6. Гварамію Ломіса
  7. Гварамію Шоту
  8. Герасименка Родіона
  9. Голуб Ніку
  10. Горкавого Андрія
  11. Гребенюка Микиту
  12. Давиденко Анастасію
  13. Дегтяренка Іллю
  14. Зеленську Діану
  15. Іщун Анастасію
  16. Клевцова Владислава
  17. Козімірову Олену
  18. Кобець Романа
  19. Корнюхова Антона
  20. Крилову Марію
  21. Мартиненко Наталію
  22. Мельничука Іллю
  23. Петренко Кирила
  24. Петрова Сергія
  25. Плєвака Олександра
  26. Путій Ірину
  27. Рибалкіна Богдана
  28. Сінельникову Вікторію
  29. Таран Єгора
  30. Терещенко Дарію
  31. Хряшкову Поліну

За відмінні успіхи у навчанні нагородити Похвальними листами учнів 2(6) класу:

Давиденко Анастасію

  1. Іщун Анастасію
  2. Терещенко Дарію
  3. Гварамію Ломіса
  4. Гварамію Шоту
  5. Мартиненко Наталію
  1. Перевести до 4(8) класу учнів 3(7) класу:
  1. Гришину Олену
  2. Давидова Данііла
  3. Домащенка Романа
  4. Дзюбу В’ячеслава
  5. Зінченка Дмитра
  6. Єланського Василя
  7. Кандилу Микиту
  8. Капленко Валентина
  9. Косовського Павла
  10. Крікорова Еміля
  11. Лободу Вікторію
  12. Лозову Євгенію
  13. Максимову Олександру
  14. Максимчук Марію
  15. Маріна Нікіту
  16. Паульса Антона
  17. Резнік Маргариту
  18. Рум'янцеву Анастасію
  19. Савинську Анастасію
  20. Семененко Іллю
  21. Татарченко Світлану
  22. Фурсову Поліну
  23. Торяник Мілану
  24. Цимбалісту Анастасію
  25. Шульгу Оксану Сергіївну

За відмінні успіхи у навчанні нагородити Похвальними листами учнів 3(7) класу:

  1. Єланського Василя
  2. Гришину Олену
  3. Кандилу Микиту
  4. Лободу Вікторію
  5. Максимчук Марію
  6. Рум'янцеву Анастасію
  1. Перевести до 5(9)-А класу учнів 4(8)-А класу:
  1. Бакеєву Аліну
  2. Дзюбу Сергія
  3. Жердецьку Анастасію
  4. Зінченка Владислава
  5. Казарян Марину
  6. Коваленкова Павла
  7. Крутько Валентину
  8. Куцеву Вікторію
  9. Малюк Вікторію
  10. Москалець Марину
  11. Налєскіну Тетяну
  12. Пірковського Семена
  13. Приходько Анну
  14. Роговець Юлію
  15. Романенко Софію
  16. Рондяка Олексія
  17. Савченка Владислава
  18. Сорокіну Анну
  19. Фоменка Кирила
  20. Чубука Валерія
  21. Унгурян Марка

За відмінні успіхи у навчанні нагородити Похвальними листами учнів 4(8)-А класу:

  1. Малюк Вікторію
  2. Москалець Марину
  3. Приходько Анну
  4. Савченка Владислава
  5. Сорокіну Анну
  6. Унгурян Марка
  1. Перевести до 5(9)-Б класу учнів 4(8)-Б класу:
  1. Бондарь Юлію
  2. Васнєцову Ксенію
  3. Ващеліну Анастасію
  4. Волобуєву Анастасію
  5. Гаврилову Владилену
  6. Звягінцеву Софію
  7. Ізюмченко Віталія
  8. Ковальову Дарину
  9. Ларкіна Артура
  10. Лукач Єлизавету
  11. Мазур Дінару
  12. Медвецьку Олександру
  13. Моісеєнко Тетяну
  14. Мурадян Белу
  15. Мураєнко Дениса
  16. Попік Єлизавету
  17. Семенюту Сергія
  18. Стефанішинк Дар’ю
  19. Сідорову Вероніку
  20. Тєлєбєнєва Віталія
  21. Ткаченко Микиту
  22. Шалунову Анастасію
  23. Чиркову Олександру
  24. Яницьку Аліну

За відмінні успіхи у навчанні нагородити Похвальними листами учнів 4(8)-Б класу:

  1. Ларкіна Артура
  2. Лукач Єлизавету
  3. Медвецьку Олександру
  4. Попік Єлизавету
  5. Чиркову Олександру
  6. Яницьку Аліну
  1. Перевести до 7(11) класу учнів 6(10) класу:
  1. Бєлу Дар'ю
  2. Бондаревську Анастасію
  3. Веремійчука Данила
  4. Величко Віталія
  5. Кавко Пилипа
  6. Колісник Ростислава
  7. Кузьміну Анастасію
  8. Насібашвілі Георгія
  9. Пікельну Марію
  10. Соловйову Альону
  11. Старостенко Ліану
  12. Суслову Олександру
  13. Хаак Катерину
  14. Хацько Катерину
  15. Юрпольського Віталія

За відмінні успіхи у навчанні нагородити Похвальними листами учнів 6(10) класу:

  1. Бондаревську Анастасію
  2. Пікельну Марію
  3. Соловйову Альону
  4. Хацько Катерину

 

Директор гімназії                                                                                                      А.А.Куцева

Накази | Переглядів: 124 | Дата: 13.06.2017

ВІДДІЛ ОСВІТИ

СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

СЕЛИДІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ГІМНАЗІЯ

 

НАКАЗ № 80

 

від 04.04.2017

Про організацію конкурсного

прийому до гімназії

 

Згідно з Інструкцією про порядок конкурсного приймання дітей до гімназії, розроблених правил прийому до Селидівської загальноосвітньої гімназії

 

НАКАЗУЮ:

  1. Створити приймальну комісію у складі:

     Голова комісії: Куцева А.А.

     Члени комісії:   Петрик Н.П., Авілова Н.П.

2. Створити предметні комісії конкурсного випробування:

-    з математики:

Голова комісії: Авілова Н.П.

Член комісії:    Германович Л.В., Артьомова О.О.

     -    з української мови:

          Голова комісії: Петрик Н.П.

     Член комісії:    Косолап О.О., Фоменко Н.В.

  1. Членам комісій підготувати перелік питань з навчальних предметів, за якими проводиться випробування.
  2. Для учнів, які бажають продовжити навчання у гімназії, провести конкурсні випробування з математики та української мови:
  • 1(5), 2(6)-5(9), 7(11) класи – 31.05.2017 о 09.00;
  • 6(10) клас – 19.06.2017 о 09.00.
  1. Комісії конкурсного випробування протягом трьох днів перевірити роботи дітей та вирішити питання про їх прийом до гімназії, підтвердивши це протоколом.
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор гімназії                                                                                  А.А.Куцева

Накази | Переглядів: 109 | Дата: 13.04.2017

ВІДДІЛ ОСВІТИ

СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

СЕЛИДІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ГІМНАЗІЯ

 

НАКАЗ № 79

від 04.04.2017

Про затвердження графіку

проведення державної

підсумкової атестації у

5(9)-х класах

 

На підставі наказу відділу освіти від 29.03.2017 № 150 «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2016-2017 навчальному році» та рішення педагогічної ради гімназії від 30.03.2017 протокол № ___, з метою забезпечення організованого закінчення навчального року і проведення державної підсумкової атестації (ДПА) в 5(9)-х класах

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити графік проведення ДПА для 5(9)-х класів:

 

5(9)-А клас

5(9)-Б

02.06.2017

П’ятниця

9.00

українська мова

(диктант)

 

математика

 

06.06.2017

Вівторок

9.00

англійська мова

 

українська мова

(диктант)

 

09.06.2017

П’ятниця

9.00

математика

 

англійська мова

 

  1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Петрик Н.П.:
    1. Довести до відома вчителів, учнів, батьків терміни проведення ДПА в 5(9)-х класах.
    2. Забезпечити проведення ДПА відповідно до Орієнтованих вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2016-2017 навчальному році на високому організаційному рівні.
  2. Вчителям-предметникам Косолап О.О., Черновій С.Є., Вороні А.О.:
    1. Забезпечити системне й глибоке повторення навчального матеріалу в рамках підготовки до ДПА.
    2. Своєчасно відповідно до вимог підготувати завдання для ДПА.
    3. Оформити в навчальних кабінетах стенди «Готуємось до ДПА».
  3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Петрик Н.П.

 

 

 

Директор гімназії                                                                                  А.А.Куцева

 

 

Накази | Переглядів: 296 | Дата: 13.04.2017

Дистанційна освіта | Переглядів: 102 | Дата: 05.04.2017

 

16.08.2016 о 09.00 

для учнів 5-11 класів, які бажають навчатися в гімназії, відбудуться вступні випробування з української мови (диктант) та математики (тести)

При собі мати:

 1. Табель успішності  (свідоцтво про закінчення 9 класу - для вступаючих до 10-11 класів)

2. Ксерокопії свідоцтва про народження та ідентифікаційного номера.

3. Ручку.

Адміністрація

Дистанційна освіта | Переглядів: 134 | Дата: 19.07.2016