Меню
Головна » Дошка оголошень » Накази

Про переведення учнів 1-4, 6 класів до наступних класів
Информация | 13.06.2017, 14:36

ВІДДІЛ ОСВІТИ

СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

СЕЛИДІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ГІМНАЗІЯ

 

НАКАЗ № 129

від 26.05.2017

Про переведення

учнів 1-4, 6 класів

до наступних класів

 

Згідно наказу відділ освіти від 03.2017 № 150 «Про порядок закінчення навчального року та проведення  державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах міської ради в 2016-2017 навчальному році»», на підставі рішення педагогічної ради гімназії від 26.05.2017, протокол № 11

 

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести до 2(6) класу учнів 1(5) класу:
  1. Анкушеву Дарину
  2. Величко Євгена
  3. Гвоздкова Антона
  4. Гончарова Дениса
  5. Деменкову Мирославу
  6. Деркач Владислава
  7. Дьомінова Кирила
  8. Долженка Максима
  9. Ковальову Катерину
  10. Колісник Крістіну
  11. Кандаурову Ірину
  12. Кравченко Анастасію
  13. Куровського Іллю
  14. Лисенко Вікторію
  15. Левченко Євгена
  16. Мозгового Євгена
  17. Москалець Ярослава
  18. Міненко Максима
  19. Ніколайчук Аліну
  20. Павлову Поліну
  21. Придатько Євгена
  22. Руду Тетяну
  23. Самоденко Дар'ю
  24. Синицину Єлизавету
  25. Собко Юрія
  26. Стахміч Юлію
  27. Трифонова Євгена
  28. Черненко Юлію
  29. Філь Микиту
  30. Юрпольського Антона

За відмінні успіхи у навчанні нагородити Похвальними листами учнів1(5) класу:

  1. Кравченко Анастасію
  2. Ніколайчук Аліну
  3. Руду Тетяну
  4. Самоденко Дар'ю
  1. Перевести до 3(7) класу учнів 2(6) класу:
  1. Абу-Фардех Мохаммада
  2. Бережну Маргариту
  3. Бльосткіна Даніїла
  4. Бойка Євгена
  5. Ворону Вікторіяю
  6. Гварамію Ломіса
  7. Гварамію Шоту
  8. Герасименка Родіона
  9. Голуб Ніку
  10. Горкавого Андрія
  11. Гребенюка Микиту
  12. Давиденко Анастасію
  13. Дегтяренка Іллю
  14. Зеленську Діану
  15. Іщун Анастасію
  16. Клевцова Владислава
  17. Козімірову Олену
  18. Кобець Романа
  19. Корнюхова Антона
  20. Крилову Марію
  21. Мартиненко Наталію
  22. Мельничука Іллю
  23. Петренко Кирила
  24. Петрова Сергія
  25. Плєвака Олександра
  26. Путій Ірину
  27. Рибалкіна Богдана
  28. Сінельникову Вікторію
  29. Таран Єгора
  30. Терещенко Дарію
  31. Хряшкову Поліну

За відмінні успіхи у навчанні нагородити Похвальними листами учнів 2(6) класу:

Давиденко Анастасію

  1. Іщун Анастасію
  2. Терещенко Дарію
  3. Гварамію Ломіса
  4. Гварамію Шоту
  5. Мартиненко Наталію
  1. Перевести до 4(8) класу учнів 3(7) класу:
  1. Гришину Олену
  2. Давидова Данііла
  3. Домащенка Романа
  4. Дзюбу В’ячеслава
  5. Зінченка Дмитра
  6. Єланського Василя
  7. Кандилу Микиту
  8. Капленко Валентина
  9. Косовського Павла
  10. Крікорова Еміля
  11. Лободу Вікторію
  12. Лозову Євгенію
  13. Максимову Олександру
  14. Максимчук Марію
  15. Маріна Нікіту
  16. Паульса Антона
  17. Резнік Маргариту
  18. Рум'янцеву Анастасію
  19. Савинську Анастасію
  20. Семененко Іллю
  21. Татарченко Світлану
  22. Фурсову Поліну
  23. Торяник Мілану
  24. Цимбалісту Анастасію
  25. Шульгу Оксану Сергіївну

За відмінні успіхи у навчанні нагородити Похвальними листами учнів 3(7) класу:

  1. Єланського Василя
  2. Гришину Олену
  3. Кандилу Микиту
  4. Лободу Вікторію
  5. Максимчук Марію
  6. Рум'янцеву Анастасію
  1. Перевести до 5(9)-А класу учнів 4(8)-А класу:
  1. Бакеєву Аліну
  2. Дзюбу Сергія
  3. Жердецьку Анастасію
  4. Зінченка Владислава
  5. Казарян Марину
  6. Коваленкова Павла
  7. Крутько Валентину
  8. Куцеву Вікторію
  9. Малюк Вікторію
  10. Москалець Марину
  11. Налєскіну Тетяну
  12. Пірковського Семена
  13. Приходько Анну
  14. Роговець Юлію
  15. Романенко Софію
  16. Рондяка Олексія
  17. Савченка Владислава
  18. Сорокіну Анну
  19. Фоменка Кирила
  20. Чубука Валерія
  21. Унгурян Марка

За відмінні успіхи у навчанні нагородити Похвальними листами учнів 4(8)-А класу:

  1. Малюк Вікторію
  2. Москалець Марину
  3. Приходько Анну
  4. Савченка Владислава
  5. Сорокіну Анну
  6. Унгурян Марка
  1. Перевести до 5(9)-Б класу учнів 4(8)-Б класу:
  1. Бондарь Юлію
  2. Васнєцову Ксенію
  3. Ващеліну Анастасію
  4. Волобуєву Анастасію
  5. Гаврилову Владилену
  6. Звягінцеву Софію
  7. Ізюмченко Віталія
  8. Ковальову Дарину
  9. Ларкіна Артура
  10. Лукач Єлизавету
  11. Мазур Дінару
  12. Медвецьку Олександру
  13. Моісеєнко Тетяну
  14. Мурадян Белу
  15. Мураєнко Дениса
  16. Попік Єлизавету
  17. Семенюту Сергія
  18. Стефанішинк Дар’ю
  19. Сідорову Вероніку
  20. Тєлєбєнєва Віталія
  21. Ткаченко Микиту
  22. Шалунову Анастасію
  23. Чиркову Олександру
  24. Яницьку Аліну

За відмінні успіхи у навчанні нагородити Похвальними листами учнів 4(8)-Б класу:

  1. Ларкіна Артура
  2. Лукач Єлизавету
  3. Медвецьку Олександру
  4. Попік Єлизавету
  5. Чиркову Олександру
  6. Яницьку Аліну
  1. Перевести до 7(11) класу учнів 6(10) класу:
  1. Бєлу Дар'ю
  2. Бондаревську Анастасію
  3. Веремійчука Данила
  4. Величко Віталія
  5. Кавко Пилипа
  6. Колісник Ростислава
  7. Кузьміну Анастасію
  8. Насібашвілі Георгія
  9. Пікельну Марію
  10. Соловйову Альону
  11. Старостенко Ліану
  12. Суслову Олександру
  13. Хаак Катерину
  14. Хацько Катерину
  15. Юрпольського Віталія

За відмінні успіхи у навчанні нагородити Похвальними листами учнів 6(10) класу:

  1. Бондаревську Анастасію
  2. Пікельну Марію
  3. Соловйову Альону
  4. Хацько Катерину

 

Директор гімназії                                                                                                      А.А.Куцева

Додав: Admin |
Переглядів: 16 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]