Меню

Адміністрація

Куцева Алла Анатоліївна

Алла Анатоліївна директор Селидівської загальноосвітньої гімназії з 2010 року. Народилася 18 серпня 1974 року. В 1996 р. закінчила Слов'янський державний    педагогічний інститут за спеціальністю "Вчитель української мови та літератури". У своєму ставленні до педагогічної діяльності Алла Анатоліївна поєднує якості  професіоналізму, доброзичливості, доброти та вимогливості. Творча, ініціативна, принципова, комунікабельна, користується повагою учнів, батьків, колег.

Авілова Ніна Петрівна

З перших днів заснування в гімназії працює Авілова Ніна Петрівна. Вона - вчитель математики, вона - заступник директора з виховної роботи. Плоди її фантазії та  натхнення - дивовижні, незвичайні свята, вечори, виступи команд КВН ... Плоди її працьовитості та вимогливості - успіхи її учнів у засвоєнні математики. Ніна Петрівна не  пропонує готових рішень, а вчить дітей самих знаходити відповіді на виникаючі питання. Вона любить свій предмет, передає свою любов дітям, вміє зацікавити: підбирає  завдання так, що жодне з них не схоже на інші, кожне має свою «родзинку». Ніна Петрівна заохочує нестандартні підходи до вирішення завдань, шукає з учнями найбільш  раціональний спосіб, звертає увагу на красу рішення. Ніна Петрівна постійно в пошуку нових, ефективних видів і форм роботи, не зупиняється у своєму професійному  зростанні. Вона прагне виховувати духовну культуру особистості, творчий підхід до будь-якої справи, формує в гімназистів високий художньо-естетичний смак, залучаючи  їх до підготовки та проведення вечорів, активної участі в житті гімназії, організовуючи відвідування вистав і зустрічі з акторами театрів м. Донецька. Значне місце в її  роботі займають заходи, пов'язані з наданням методичної допомоги класним керівникам, спрямовані на підвищення педагогічної культури батьків, розширення зв'язків з сім'єю і громадськістю. Бути вчителем - це віддати частинку своєї душі дітям, це виховати людину в самому широкому сенсі слова. Це кожен день і кожну годину відчувати себе потрібною, відчувати відповідальність за всіх, хто поруч з тобою. А ще бути закоханим у літературу, поезію, свою професію.

Петрик Наталія Павлівна

Ті ж слова можна сказати на адресу вчителя російської мови та літератури Петрик Наталії Павлівни. Ще випускницею Селідовською ЗОШ № 2 у 1981 році Савіна Наташа (Петрик Н.П.) твердо вирішила присвятити себе цій нелегкій, але такій шляхетній професії. Закінчивши школу із Золотою медаллю, вона поступає на філологічний факультет Донецького державного університету, після закінчення якого працює вчителем у школах міста Селидове. У 1998 році, коли відкрилася в місті гімназія, Наталії Павлівні, як одному з кращих вчителів, запропонували перейти на роботу в новий навчальний заклад. І вона без вагань погодилася, бо завжди тяглася до нового, цікавого. З тих пір її життя тісно пов'язане з життям гімназії. Для Наталії Павлівни характерні творчий підхід до справи, неспокій, прагнення дати глибокі і міцні знання дітям, виховати в них любов до свого предмету, бажання і вміння вчитися, досягати перемог. Її учні - це члени Малої академії наук, призери міських олімпіад, переможці оглядів та конкурсів. Талановитий педагог, вчитель вищої категорії, має звання "Старший учитель", Наталя Павлівна кожен свій урок робить цікавим, нестандартних. Вона не просто вчить, не просто виховує - вона вкладає в дітей свою велику відкриту душу, тому що по-іншому жити і працювати вона не вміє. З цього навчального року Наталя Павлівна працює заступником директора з навчально-виховної роботи. Вона прагне створити такі умови вчителям, щоб кожен зміг розкрити свої здібності, працювати з повною віддачею.

Фоменко Наталія Володимирівна

Наталія Володимирівна працює в гімназії з 2010 року. Вона - заступник директора, вчитель етики, української мови та літератури. Уроки відзначаються різноманітністю форм і методів викладання. Вміє зацікавити, розвиває творчі здібності. Дбає про розвиток уваги, пам'яті, логічного мислення. На уроках  виховує кращі моральні якості громадянина.