Гордість гімназії

Германович Світлана

Випускниця 2014 року. За високі досягнення у навчанні нагороджена золотою медаллю. Нагороджена елітним шарфом. Призер міських олімпіад з правознавства, географії, російської мови та літератури. Призер II етапу XIV Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика. Призер II етапу IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка. Активна учасниця класних та гімназійних заходів.

Касімов Антон

Випускник 2014 року. За високі досягнення у навчанні нагороджений золотою медаллю. Нагороджений елітним шарфом. Призер міської олімпіади з інформаційних технологій. Активний учасник класних та гімназійних заходів.

Павлічева Юлія

Випускниця 2014 року. За високі досягнення у навчанні нагороджена золотою медаллю. Нагороджена елітним шарфом. Призер міської олімпіади з російської мови та літератури. Активна учасниця класних та гімназійних заходів.

Мирошниченко Єгор

Випускник 2014 року. За високі досягнення у навчанні нагороджена золотою медаллю. Нагороджений елітним шарфом. Призер міської олімпіади з біології. Активний учасник класних та гімназійних заходів.

Юрченко Катерина

Ду Нашсiменту Фелiзарду

Випускник 2014 року. За високі досягнення у навчанні нагороджена золотою медаллю. Нагороджений елітним шарфом. Активний учасник класних та гімназійних заходів.

Трубачова Єлизавета

Випускниця 2014 року. За досягнення у навчанні нагороджена срібною медаллю. Призер міської олімпіади з економіки. Учасник обласної олімпіади з економіки Активна учасниця класних та гімназійних заходів.

Горкава Дiана

Випускниця 2014 року. За досягнення у навчанні нагороджена срібною медаллю. Призер міської олімпіади з російської мови та літератури. Призер міського етапу конкурсу «Творча юнь Донбасу». Активна учасниця класних та гімназійних заходів.

Ткаченко Світлана

Випускниця 2014 року. За досягнення у навчанні нагороджена срібною медаллю. Призер І етапу предметних олімпіад з історії, правознавства. Активна учасниця класних та гімназійних заходів.

Парфенюк Олег

Випускник 2014 року. Призер міських олімпіад з астрономії, екології. Активний учасник класних, гімназійних та міських заходів.

Кавдов Ігор

Випускник 2014 року. Призер міської олімпіади з екології. Активний учасник класних, гімназійних та міських заходів.

Єгіазарян Георгій

Відмінник. Призер міських олімпіад з географії, математики. Призер обласної олімпіади з географії. Активний учасник класних заходів.

Хоменко Марія

Відмінниця. Призер міської олімпіади з української мови та літератури. Лауреат III (обласного) етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика. Призер Всеукраїнських інтерактивних конкурсів. Активна учасниця класних заходів.

Фокiн Денис

Відмінник. Призер міської олімпіади з української мови та літератури. Призер II етапу XIV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика. Активний учасник класних та гімназійних заходів.

Бондаревська Анастасія

Відмінниця. Призер міських олімпіад з математики, української мови та літератури. Призер Всеукраїнських інтерактивних конкурсів. Активна учасниця класних та гімназійних заходів.

Тараник Дарiя

Відмінниця. Призер міської олімпіади з української мови та літератури. Призер II етапу IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка. Призер Всеукраїнських інтерактивних конкурсів. Активна учасниця класних та гімназійних заходів.

Ломака Катерина

Відмінниця. Призер міської олімпіади з української мови та літератури. Призер II етапу IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка. Призер Всеукраїнських інтерактивних конкурсів. Активна учасниця класних заходів.

Ципощук Павло

Відмінник. Призер міських олімпіад з фізики, географії, інформатики. Активний учасник класних заходів.

Арциховська Анна

Відмінниця. Президент Малої ради гімназії. Призер міських олімпіад з російської мови та літератури, української мови та літератури. Призер Всеукраїнських інтерактивних конкурсів. Активна учасниця класних та гімназійних заходів.

Пiкельна Марія

Відмінниця. Призер міської олімпіади з фізики.  Призер II   етапу   XIV   Міжнародного   конкурсу   з   української мови ім. П.Яцика. Призер творчих та інтерактивних конкурсів. Активна учасниця класних та гімназійних заходів