Меню

Наша Гордість - Наші Ветерани

Лобода Любов Іванівна

Лобода Любов Іванівна - перший директор гімназії. «Серце віддаю дітям,» - ці слова дуже точно характеризують життєву позицію талановитого педагога, відмінного майстра своєї справи, чуйного вмілого керівника, душевну людину - директора гімназії Лободу Любов Іванівну. Все її життя пов'язане з містом Селидове. Тут вона закінчила середню школу № 1, сюди, в восьмирічну школу № 3, вона повернулася вчителем початкових класів після закінчення Красноармійського педагогічного училища. Здобувши вищу освіту в Донецькому державному університеті, Любов Іванівна 25 років викладала українську мову та літературу в середній школі № 2. Ініціативна, творча, вона не боїться будь-якої роботи. Багато років-член ради МіськВО, громадський інспектор відділу освіти, дев'ять років-заступник директора з навчально-виховної роботи. І коли в місті виникла проблема відкриття гімназії, саме їй довірили очолити педагогічний колектив. Завдяки її самовідданій праці, невичерпного оптимізму, діловим, організаторським якостям, гімназія за п'ять років домаглася значних успіхів. Входячи до будівлі гімназії, потрапляєш в красиво оформлені і відремонтовані навчальні кабінети і коридори, урочистий і світлий актовий зал, затишну їдальню, оновлений другий корпус, спортивний зал. Любов Іванівна постійно стежить за педагогічними інноваціями. Вона ініціатор впровадження семестрово-залікової системи в старших класах на рік раніше її повсюдного введення. Завдяки її зусиллям, педагогічний колектив успішно працює над проблемою «самоосвітня діяльність учнів як необхідна умова розвитку творчої особистості в навчальних закладах нового типу», а в 2001 році включився в експеримент «Психолого-педагогічне проектування соціального розвитку особистості учня». Саме вона домаглася включення гімназії у Всеукраїнську асоціацію «Відроджені гімназії України». Як вчителю їй притаманний високий професіоналізм, творче ставлення до роботи. Коли вона говорить українською мовою, всім одразу зрозуміло, що для неї він не тільки державний, він її рідний, коханий, найдорожчий скарб. Любов до мови вона передає дітям, які неодноразово ставали переможцями конкурсу «Знавців української мови», призерами міських предметних олімпіад, а випускники успішно складають вступні іспити у вузи і технікуми. Її багаторічну, сумлінну працю відзначена грамотами Міністерства освіти України, вона нагороджена знаком «Відмінік освіти України», за підсумками атестації їй присвоєно вищу кваліфікаційну категорію, звання «Вчитель - методист». За самовіддану працю вона нагороджена Грамотою Президента України. Своєю повсякденною роботою, всім своїм життям директор домагається, щоб гімназія забезпечувала надійні фонди майбутнього, виховувала активного, мислячого, розумного, небайдужого, здорового громадянина.

Дараган Тамара Вікторівна

Дараган Тамара Вікторівна, вчитель російської мови та літератури. Навчалася в ЗОШ № 2 м.Селидове і, закінчивши школу, в 1967 році вступила до Борисоглібського державного педагогічного інститута на спеціальність «Російська мова та література». Після закінчення інституту Тамара Вікторівна працювала в школах міста Селидове. З 1998 року, з перших днів роботи гімназії, - учитель гімназії. Вчителі та учні цінують у Тамарі Вікторівні її цілеспрямованість і працьовитість, дивне почуття прекрасного, духовність, тактовність, ерудицію, витонченість, прагнення до нового, невичерпний творчий потенціал. Її уроки для багатьох дітей стають подією, потрясінням. Тамара Вікторівна вчить їх читати вдумливо, міркувати про прочитане, висловлювати й доводити свою точку зору, мислити нестандартно. Тамара Вікторівна допомагає своїм учням у становленні, розвиває таланти і здібності. Серед її учнів є і юні академіки, переможці конкурсу-захисту творчих робіт МАН, і переможці міських олімпіад, і лауреати різноманітних конкурсів. Тамара Вікторівна - вчитель вищої категорії, « старший вчитель». Вона стала наставником для багатьох учителів гімназії. П'ять років керувала роботою історико-філологічної кафедри, була членом методичної ради школи та й просто вірним другом і порадником.


 

Караша Галина Іванівна

Караша Галина Іванівна - учитель інформатики. Закінчила Слов'янський педагогічний інститут. У 1977 році за розподілом направлена в Дніпропетровську область, де пропрацювала 6 років. Більшу частину педагогічного стажу заробила в ЗОШ № 17 м.Гірник, стала вчителем вищої категорії, завоювала авторитет і визнання колег, учнів. З 2000 року Галина Іванівна в гімназії. Її предмет - один з найулюбленіших, кабінет -найпривабливіше місце для гімназистів. Її захопленість передається дітям. Не дивно, що її учні стають переможцями міських, учасниками обласних олімпіад, захищають роботи в МАН. Гімназія стала центром впровадження дистанційної освіти. Вихід в Internet відкриває нові можливості і для навчання, і для дослідницької роботи учнів. Знаючи неспокійний характер Галини Іванівни, її професіоналізм, небайдужість, логічно висловити впевненість, що Галину Іванівну та її учнів чекають нові відкриття, досягнення та перемоги.


 

Назаренко Антоніна Іванівна


 

Назаренко Антоніна Іванівна. «Талановитий учитель», - так кажуть про Антоніну Іванівну Назаренко її колеги, учні, їх батьки. Талант вчителя. Звідки він? У Антоніни Іванівни він від високої необхідності бути потрібною людям, занепокоєнні, людяності і щедрості, від віри в те, що посіяне дасть відмінні сходи. А ще від великої любові до життя, людей, а особливо - до дітей. Народилася в м. Єнакієве, невеликому шахтарському містечку, в сім'ї робітника. Дитинство, юність пролетіли непомітно. А в доросле життя обрала професію вчителя - дуже нелегку, але найцікавішу. І не помилилася. Навіть у кризові для освіти часи її обійшло розчарування у правильності обраного шляху. І коли мова зайшла про гімназію, Антоніна Іванівна однозначно вирішила - бути біля витоків народження нового навчального закладу. Багато фізичних, душевних сил вклала вона в його становлення. Звідси щира повага оточуючих. Всі цінують її професійну компетентність, високу працездатність, прагнення до інновації, до творчої співпраці, до вдосконалення. Учитель математики, методист, інспектор відділу освіти, заступник директора - ось трудовий шлях Антоніни Іванівни у нашому місті. За самовіддану працю нагороджена грамотами відділу освіти, обласного управління та Міністерства освіти і науки, отримала звання "Вчитель-методист», «Відмінник освіти України». Але найвищою нагородою в житті Антоніна Іванівна вважає знання і вихованість своїх випускників і те, що її колишні учні вже самі прищеплюють любов до математики своїм дітям. І щорічно вересень заглядає у вікно, ласкаво шелестить золотим вбранням. І щоранку йде Антоніна Іванівна в гімназію, де її чекають діти, щоб разом подорожувати у світ розуму людства - світ математики.

Янковська Наталія Василівна

 

 

 

Янковська Наталія Василівна - учитель фізики та математики.  У 1987 році закінчила фізико-математичний факультет Слов'янського державного педагогічного інституту. Стаж роботи - 25 років. У гімназії працює з перших днів заснування. Доброзичливість, м'якість, любов до дітей, готовність допомогти їм у будь-яку хвилину - це ті якості, які допомагають вчителю знайти шлях до серця учня, дають можливість заглянути в душу дитини і знайти там гарний початок, яке можна використовувати як основу для формування справжньої людини. Користується заслуженим авторитетом серед учнів, батьків, колег.