Вчитель року 2014

Треба враховувати,  що робота з дітьми проходить не відокремлюючись від сучасності. Тому класні години на тему безпеки життєдіяльності важливі та актуальні.

Ще однією важливою роботою вважаю участь у гімназійних святах та конкурсах.

6.Навчально-матеріальна база.

У гімназії, де я працюю, кабінет російської мови та літератури – це кабінет №2.

У кабінеті є:

1.     Паспорт кабінету, оформленого із зазначенням функціонального призначення, наявного в ньому обладнання, технічних засобів, наочних посібників, підручників, методичних посібників, дидактичних матеріалів та ін.

2.     План роботи навчального кабінету на навчальний рік і перспективу.

3.     Постійні і змінні навчально-інформаційних стенди, фотоматеріали.

4.     Навчально-методичнІ та дидактичні  матеріали типових завдань, тестів, контрольних робіт, есе, творів та інших матеріалів для діагностики якості навчання та освітнього процесу.

5.     Зразки успішного виконання учнями вимог освітніх стандартів, аналіз типових помилок, результати , олімпіад, конкурсів, виконання учнями творчих завдань та інших

6.     Стендова матеріал навчального кабінету: рекомендації для учнів з проектування їх навчальної діяльності, щодо виконання програми розвитку громадських умінь і навичок, з організації та виконання домашньої роботи, з підготовки до різних форм навчально-пізнавальної діяльності (практикум, семінар, лабораторна робота, тестування, залік, співбесіда, іспит і ін.)

7.     Розклад роботи навчального кабінету з обов'язковій програмі, факультативним заняттям, програмою додаткової освіти, індивідуальних занять з обдарованими дітьми, консультації та ін.

8.     Зразки індивідуальних навчальних планів, програм учнів, результати та аналіз їх виконання.

9.     Матеріали в допомогу учителю: фільми, презентації, збірки завдань, тестування  та інше у паперовому та електронному варіантах.

Предыдущая

Следующая