Меню

Педагогічний колектив

Артемова Олена Олександрівна

Артьомова Олена Олександрівна - вчитель математики. Вищу освіту здобула в 1999 році в Донецькому національному університеті. Стаж роботи вчителем 18 років. Спеціаліст першої категорії. Педагогічне кредо: «Здібності  дитини закладені природою, а школа повинна створити умови для їхнього розвитку». Працює в рамках авторського проекту «Розвиток розумових операцій учнів під час допрофільного викладання математики». Олена Олександрівна - переможець міського етапу обласного конкурсу «Вчитель року 2016». На своїх уроках використовує технологію розвивального навчання, приділяє серйозну увагу формуванню мисленнєвих та обчислювальних навичок, вчить застосовувати набуте на практиці. Залучає учнів до участі у конкурсі «Кенгуру» та позакласних математичних заходах.

Борульник Валентина Геннадіївна

Борульник Валентина Геннадіївна - педагог-організатор. Спеціаліст першої категорії. Вищу освіту здобула в Донецькому інституті соціальної освіти, який закінчила в 1998 році. Стаж роботи - 15 років. Добре володіє як традиційними, так і інноваційними формами виховання, вміло використовує їх для організації роботи учнівського самоврядування. Формує активну життєву позицію у гімназистів через їх участь у роботі органів учнівського самоврядування. Вона - автор сценаріїв для гімназійних свят і програм для участі гімназистів у міських заходах. Її співпраця з президентською радою гімназії плідна - життя гімназистів цікаве і багатогранне. Є керівником  методичного об'єднання педагогів-організаторів


Германович Людмила Вікторівна

Германович Людмила Вікторівна - вчитель математики. Спеціаліст вищої категорії.  Вищу освіту здобула в Слов'янському державному педагогічному інституті, який закінчила в 1991 році. У гімназії працює з 2009 року. Стаж роботи вчителем 24 роки. Проводить апробацію інноваційних знахідок в педагогічній діяльності. Успішно працює над питаннями особистісно-орієнтованого навчання, формує самоосвітню, комунікативну компетенцію, розвиває активність і творче мислення учнів шляхом всебічного аналізу проблеми, вміє створювати ситуацію успіху. Практикує вирішення завдань кількома способами, творчі завдання, привчає вихованців думати і діяти самостійно, формує потребу в самоконтролі. Людмила Вікторівна - переможець міського етапу обласного конкурсу  «Учитель року»

Голубенко Галина Михайлівна

Голубенко Галина Михайлівна, вчитель музики. Спілкуючись з цією людиною, відчуваєш величезний творчий потенціал, який закладений в Галині Михайлівні. Музичними здібностями, якими наділив її Бог, вона просто захоплює. Народилася Галина Михайлівна 7 січня 1964 в м.Красноармійськ. Після закінчення середньої школи в 1981 році поступила у Донецьке культпросвіт училище, по закінченню якого, в 1983 році - працювала директором будинку культури с.Петрівка, Донецької області з 1993 року перейшла працювати музичним керівником в   я /садок «Мальвіна», а з 2002 року - працює вчителем музики у Селідовській загальноосвітній гімназії. Любов до дітей і залучення їх до прекрасного - головне в роботі Галини Михайлівни. Вона легко розробляє необхідні сценарії, виступи для дітей, з професіоналізмом обробляє і складає пісні, записує музичні фонограми. Можна сміливо сказати, що життєве кредо у Галини Михайлівни - ні дня без творчості! У колективі Галину Михайлівну поважають, діти її люблять. Спілкуватися з нею завжди приємно і просто.

Жабіна Юлія Олександрівна

Жабіна Юлія Олександрівна – соціальний педагог.  Кваліфікаційна категорія – спеціаліст. Вищу освіту здобула в Донецькому інституті управління, який закінчила в 2011 році. Стаж роботи – 3 роки. Як громадський інспектор з охорони дитинства, здійснює соціально-педагогічний супровід дітей пільгових категорій, сприяє захисту прав учнів, є посередником між гімназією, сім’єю, державними установами по захисту прав дітей та громадськістю. Створює умови для розвитку та реалізації творчого потенціалу всіх видів обдарованості учнів.  Формує основні лідерські якості гімназистів, необхідні для ефективної діяльності у структурі учнівського самоврядування через залучення їх до соціально-психологічних занять гуртку «Школи лідера». З 2014 року – голова профспілкового комітету.

Корнюхова Вікторія Леонідівна

Працює в гімназії з  2014 року. Закінчила Горлівський Державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська)». Колеги і учні цінують у Вікторії Леонідівні прагнення добре робити свою справу, сприятливе ставлення до нового, наполегливість і відповідальність. У 2017 році успішно склала Teaching knowledge Language Assessment, отримала відповідний сертифікат і почала впровадження сучасного навчально-методичного комплекту з англійської мови «Solutions» (автор Фалла Девіс).

Косолап Олена Олексіївна

Косолап Олена Олексіївна працює в Селидівській загальноосвітній гімназії з 1998 року. Стаж педагогічної роботи 25 років. Спеціаліст вищої категорії. Неодноразово нагороджувалася Почесними грамотами міського відділу освіти, виконавчої міської ради, обласного Управління освіти. Олена Олексіївна працює над проблемою «Формування компетентностей як інтегрованого результату навчальної діяльності учнів на уроках української мови та літератури». Учні Олени Олексіївни є призерами міських та обласних олімпіад, успішно захищають науково-дослідницькі роботи в обласному відділенні Малої академії наук, науковому товаристві гімназистів. Дві учениці стали переможцями обласного відділення Малої академії наук. Олена Олексіївна керує роботою міського методичного об`єднання вчителів української мови та літератури, постійно залучається до роботи у складі журі міських мовно-літературних конкурсів, предметної олімпіади. Олена Олексіївна - переможець міського етапу обласних конкурсів «Кращий працівник року», Всеукраїнських методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах. «Виховати особистість» в номінаціях «Класний керівник», «Кращий керівник міського методичного об`єднання вчителів». Лауреат обласних етапів. Розробила проект з виховної роботи «Через самовиховання до успішності» та плідно впроваджує у своїй роботі.Олена Олексіївна вбачає своє завдання в тому, щоб дати дітям навички й уміння мислити критично для вирішення всіх життєвих проблем, прийняття оптимальних рішень. Свою роботу спрямовую на формування компетентної особистості.

Кучко Олена Олександрівна

Олена Олександрівна Кучко - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії. У гімназії працює з дня відкриття, а саме з 1998 року. У 2007 році брала участь в конкурсі "Учитель року" і посіла друге місце. Стаж роботи вчителем - 21 років. Вона поєднує в собі чудові якості: професіоналізм і доброзичливість, доброту і строгість. Уроки Олени Олександрівни - це прекрасні подорожі в таїнства мови,  літературні сюжети. Як класний керівник - це тонкий психолог, надійний товариш.  Справжньою насолодою в педагогічній діяльності є те, що і в гімназії, і після її закінчення учні пам'ятають, приходять і дякують.

Максимова Олена Євгенівна

Максимова Олена Євгенівна - психолог. Народилася 23 грудня у   м. Селидове. Вищу освіту здобула в Донецькому інституті психології та підприємництва в 2006 році. Працює над інноваційним проектом "малята-науковці".

 

Міщенко Ангеліна Михайлівна

 

Міщенко Ангеліна Михайлівна - вчитель географії. Народилася 13 серпня 1959 року в селі Кулевка Курської області (Росія). У 1991 році отримала вищу освіту в Курськом педагогічному інституті. Стаж роботи вчителем - 25 років. "Будь-яке діло треба любити , щоб добре його робити" - це висловлювання визначає творчий шлях Міщенко Ангеліни Михайлівни , як педагога і вчителя географії. Джерелом творчості вчителя є спілкування з учнями, досвід інших вчителів , загальна професійна культура , життєва позиція , професійна інтуїція. Як оживити урок? Як активізувати розумову діяльність? Як підтримати інтерес до предмета ? Ці та інші питання Ангеліна Михайлівна намагається зробити актуальними у своїй діяльності , як вчитель-предметник . На уроках прагне до того , щоб її предмет знали і любили. Але особливу увагу приділяє вчитель готовності учнів до саморозвитку . Учні Ангеліни Михайлівни є призерами міських та обласних олімпіад , успішно захищають науково-дослідні роботи в донецькому обласному відділенні Малої академії наук . Ангеліна Михайлівна, має вищу категорію і педагогічне звання "Старший учитель " , неодноразово нагороджувалася Почесними грамотами міського відділу освіти , обласного Управління освіти , має грамоту Міністерства освіти і науки України .

Носова Наталія Миколаївна

Носова Наталія Миколаївна - вчитель російської мови та літератури. Спеціаліст першої категорії. Вищу освіту здобула в Донецькому державному університеті, який закінчила в 2000 році. Стаж роботи вчителем - 15 років. Наталія Миколаївна прагне до підвищення педагогічної майстерності. Працює керівником міського методичного об'єднання вчителів російської мови і літератури. Автор і реалізатор навчального проекту «Memory». Віддає перевагу активним формам навчання. Організовує роботу в парах, групах. Реалізує диференційований підхід. Пропонує завдання творчого характеру. 

Олексик Дмитро Андрійович

Олексик Дмитро Андрійович – вчитель інформатики. Вищу освіту здобув у 2014 році в Донецькому Національному Університеті. З 2015 року працює у гімназії. Молодий вчитель, який використовує свій потенціал не тільки щоб навчати дітей інформатиці, але й допомагає вчителям у вдосконаленні навичок роботи з комп’ютером.

Старко Олена Миколаївна

Старко Олена Миколаївна – вчитель біології та хімії. Спеціаліст вищої категорії. Здобула вищу освіту в Донецькому державному університеті. У гімназії працює з лютого 2005 року. Стаж роботи вчителем - 22 роки. Працює над проблемою «Використання ІКТ на уроках хімії та біології». Олена Миколаївна постійно шукає нові ефективні форми роботи, підвищує професійну майстерність, бере активну участь у міському методичному об'єднанні. Очолює природничо-математичну кафедру, тісно співпрацюючи з науковим товариством. Для її уроків характерні чіткість, логічність, науковість, творчість, цілеспрямоване співробітництво вчителя та учнів. Учні щорічно займають призові місця на предметних олімпіадах та всеукраїнському інтерактивному конкурсі «Геліантус». Глибокі знання, прагнення до саморозвитку дають можливість дітям показати високі результати при вступі до ВНЗ.

Олена Миколаївна нагороджена почесними грамотами відділу освіти та Управління освіти та науки Донецької облдержадміністрації. В 2011-2012 н. р. стала переможцем міського етапу конкурсу «Вчитель року» в номінації «Вчитель біології», брала участь в обласному етапі конкурсу.


Чернова Світлана Євгенівна

Чернова Світлана Євгенівна народилася в місті Селидове. Закінчивши школу, вирішила стати викладачем іноземної мови і вступила в Таганрозький інститут іноземних мов. З 1985 року працювала в школах міста Селидове. У гімназії - з 1998 року. Стаж роботи вчителем - 28 років. Учитель вищої категорії. Уроки Світлани Євгенівни динамічні, цікаві. Для них характерна чіткість, співпраця вчителя і учня, раціональне використання робочого часу. Різноманітні форми навчання - в парах, групові, індивідуальні-сприяють засвоєнню матеріалу на високому рівні. Світлана Євгенівна початку викладання англійської мови за Оксфордському курсу. Прагнення викласти на належному рівні, небайдужість, енергія - основні якості її характеру. Світлана Євгенівна працює над індивідуальною темою «Інтерактивні методи навчання». Бере участь у роботі міського методичного об'єднання вчителів іноземних мов. Постійно стимулює пізнавальну активність гімназистів, розвиває творчі здібності. Учні займають призові місця на міських олімпіадах (10 призових місць за останні п'ять років).

Чижаковська Ірина Володимирівна

Чижаковская Ірина Володимирівна, вчитель фізкультури, народилася 4 травня 1963 року в місті Селидове. Навчалася в ЗОШ № 2, закінчивши яку вступила до Кам'янець-Подільського педагогічного інституту. Після інституту працювала в ЗОШ № 13 г.Украінска, у Палаці спорту «Авангард», в ЗОШ № 5 м.Селидове. З 1998 року, з дня відкриття, вона - вчитель гімназії. Ірина Володимирівна тренує в наших гімназистів силу і завзятість, розвиває ігровий азарт, допомагає стати здоровими та витривалими. Вона вимоглива, захоплена своєю справою, відрізняється тонким почуттям гумору, відкритістю. Вона легко може підняти настрій, може підбадьорити добрим словом, пробудити ентузіазм. Стаж роботи вчителем - 26 років. Ірина Володимирівна - вчитель вищої категорії, переможець міського конкурсу "Учитель року - 2007". Бере участь у роботі міського методичного об'єднання вчителів фізкультури. Тема інноваційної діяльності - «Активація пізнавальної діяльності на уроках фізичної культури». Активно працює над виконанням гімназійної Програми формування здорового способу життя Ірина Володимирівна готує гімназистів до участі в міських спортивних змаганнях.

Шашкіна Людмила Михайлівна

Шашкіна Людмила Михайлівна - вчитель історії та правознавства. Народилася 24 квітня 1962 року в м.Селидове. Закінчивши ЗОШ № 2, надійшла до Українського державного університету на спеціальність «Філософія». Після закінчення університету ось уже 18 років працює в школі. У гімназії працює з дня відкриття. Вчитель-методист. Учні цінують Людмилу Михайлівну за професіоналізм і строгість, чуйність і відкритість. Для дітей вона приклад людини з активною життєвою позицією, людини цілеспрямованої, небайдужої. Людмила Михайлівна глибоко знає і гаряче любить свої предмети, вона заразила цією любов'ю учнів. Може тому вони з року в рік стають переможцями міських олімпіад, захищають роботи в МАН, отримують призові місця: ІІ, ІІІ, ІV. Її учні - переможці загальноукраїнських конкурсів "Європа та євроінтеграція", "Краєзнавчі конкурси" і т.д. За час роботи Людмила Михайлівна виховала понад 150 переможців міських олімпіад, 7 осіб - учасників обласних олімпіад. Людмила Михайлівна - педагог, який відрізняється тягою до нового, нестандартного. На даний момент - це інтерактивні методики у викладанні історії, права. Учні та колеги поважають її за вміння вислухати, зрозуміти, підтримати. Людмила Михайлівна - чудовий наставник, порадник і друг. Переможець чотирьох конкурсів: "Вчитель року", "Працівник року", "Учитель історії".

 

 

 

 

Янковська Наталія Василівна

Наталія Василівна працює в гімназії бібліотекарем з 2017 року. Вчителі і випускники гімназії добре знають її як вчителя гімназії, бо з 1998 року по 2014 рік вона викладала фізику й математику в нашому закладі. Її учні успішно засвоювали ці складні науки, ставали призерами й переможцями олімпіад, активно працювали в науковому товаристві гімназистів. Наталію Василівну відзначає високий професіоналізм, увага до кожного вихованця, прагнення досконалості. Сподіваємося, що так же успішно вона буде формувати інтерес до читання і любов до книги.