Проектна діяльність

Інформація

щодо проєктної діяльності педагогів та учнів Селидівської загальноосвітньої гімназії

Селидівської міської ради Донецької області

1. Програма GoCamp - міжнародна волонтерська програма з організації пришкільних мовних таборів (у 2020 році зареєструвалися до складу шкіл, до яких приїде волонтер).

2. Проєкт Klitschko Foundation за підтримки фундації Coca-Cola Всеукраїнський еколого-освітній проєкт Zero Waste School.

3. Освітній проєкт Донецького обласного дитячо-молодіжного центру «7 вершин».

4. Освітній проєкт «Відкривай Україну» для учнів 7-11 класів середніх загальноосвітніх шкіл малих міст України.

5. Інноваційний проєкт в сфері освіти під назвою «Лабораторія інтерактивного навчання «Мовознавці» в рамках освітньої програми «Сходини» від ГО «Центр інноваційної освіти «ПРО.СВІТ» та БО «Благодійний Фонд «ГОФ»

6. STEM- проєкт «Світ в краплині води».

7. ІІ етап Всеукраїнського інноваційного освітнього проєкту «Формування й оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої школи» у рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

8. Проєкт «Безпечна і дружня до дитини школа» в рамках курсу тренінгів «Життєві навички для активного громадянства»

9. Проєкт «Освітній марафон» 2019-2020 рр. організовано Фундацією  соціальних інновацій «З країни в Україну» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування в Східній України».

10. Міжнародні проєкти на платформі eTwinning «Wishing you a Merry Christmas», «Feed you Health».