Меню

Рекорд 2018

РЕКОРД  ГІМНАЗІЇ

2017-2018 навчального року

в категорії

«ВІРТУОЗ-МОДЕРНІСТ»

Шашкіна

Людмила Михайлівна

  • підготовлено матеріали для обласних заходів: 

ІІІ Конгрес освітян Донеччини  у векторі «Дистанційна освіта»

ІІ Всеукраїнські педагогічні читання «Філософсько-педагогічні аспекти                формування свідомості технічної інтелігенції» (М.Покровськ)

обласний інформаційно-методичний дайджест «Пам’ятні дати історії України»

Міжнародний конкурс «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу»

фаховий конкурс «Мультимедійні засоби навчання»

  • підготовка і супровід  учнів-учасників і переможців ІІІ (обласних) етапів :

олімпіади з історії (Москалець К. 5А, Міхєдькіна В.6 кл.),

олімпіади з правознавства (Пікельна М.7 кл)

ІІ Всеукраїнські педагогічні читання «Філософсько-педагогічні аспекти формування свідомості технічної інтелігенції» (М.Покровськ, Глушич В. 6 кл.- 1 м., Бондаревська А.-7 кл.-2 м.,)

правовий турнір  (Пікельна М. - 5А в складі міської команди);

РЕКОРД  ГІМНАЗІЇ

2017-2018 навчального року

в категорії

«ТРІУМФ-2018»

Германович

Людмила Вікторівна

  • конкурс «Вчитель року»:

               міський етап – І місце

               обласний етап - участь 

  • матеріали на виставці ІІІ Конгресу освітян Донеччини у векторі «Дистанційна освіта»;
  • підготовка і супровід  3 учнів-учасників і 1 переможця (Ларкін А.-5Б-3м.) ІІІ (обласного) етапу олімпіади з фізики;
  • ідейний організатор творчих виступів команди педагогів:

     - атестація 2018

     - фестиваль «Українська весна»

РЕКОРД  ГІМНАЗІЇ

2017-2018 навчального року

в категорії

«ТРІУМФ-2018»

Старко

Олена Миколаївна

майстер-клас для вчителів хімії та біології «Веб-квест як засіб розвитку самоосвітньої компетентності учнів»;

9 призерів предметних олімпіад на міському рівні, з них 7 учасників обласного етапу;

2 призера: Ляпко К.-6 кл., Максимчук М.-4 кл. Всеукраїнського тематичного конкурсу «День рослин»

РЕКОРД  ГІМНАЗІЇ

2017-2018 навчального року

в категорії

«УЧИТЕЛЬ РОКУ-2018»

Кучко

Олена Олександрівна

  • міський етап - ІІІ місце в номінації «Українська мова і література»
  • член міської творчої групи з проблеми «Розробка електронного контенту для дистанційного навчання учнів».
  • високий професіоналізм, інноваційний підхід, ентузіазм, енергію, активність, мудрість і терпіння

РЕКОРД  ГІМНАЗІЇ

2017-2018 навчального року

в категорії

«УЧИТЕЛЬ РОКУ-2018»

Чижаковська

Ірина Володимирівна

  • міський етап - ІІІ місце в номінації «Фізична культура»
  • конкурс уроків «Бути здоровим- жити здорово», який проводило видавництво «Шкільний світ»- лауреат
  • високий професіоналізм, інноваційний підхід, ентузіазм, енергію, активність, мудрість і терпіння

РЕКОРД ГІМНАЗІЇ

2017-2018 навчального року

в категорії

«ЛІДЕР ДЕМОКРАТІЇ -2018»

Авілова

Ніна Петрівна

Всеукраїнська програма «Демократична школа»

Тренінги

Дебатні зустрічі

Співпраця з громадськістю

Фестиваль української пісні «Українська весна»

«Килим ідей»

РЕКОРД ГІМНАЗІЇ

2017-2018 навчального року

в категорії

Знак мудрості «СОВА»

Борульник

Валентина Геннадіївна

  • Високий рівень креативності, активності, відкритість,щирість, енергійність під час творчої роботи з учасниками навчально-виховного процесу, з партнерами;
  • Проект «Країна мрій» ( Міжнародна програма «Активні громадяни» Всеукраїнського проекту «Відкривай Україну»)
  • Всеукраїнський учнівський форум «Молодь- майбутнє України» (Полтавська область, Горішні Плавні)
  • Інтерактивний конкурс «КРОКС-родина»

РЕКОРД  ГІМНАЗІЇ

2017-2018 навчального року

в категорії

«ТВОРЕЦЬ ІННОВАЦІЙ-2018»

Косолап

Олена Олексіївна

  • підготовлено матеріали для обласних заходів: 
    •  ІІІ Конгрес освітян Донеччини  у векторі «Дистанційна освіта» у векторі «Інтеграція українознавчого компонента в діяльності сучасного вчителя української мови та літератури»
    • ІІ Всеукраїнські педагогічні читання «Філософсько-педагогічні аспекти формування свідомості технічної інтелігенції» (М.Покровськ)
    • «М-вітальні»
  • творча лабораторія «Сучасні тренди в освіті» : «Комплексне навчання»
  •  підготовка і супровід  переможців  ІІІ (обласних) етапів:
  • олімпіада з української мови та літератури (Марченко Є.-6 кл.- 3 місце)
  • ХУІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Єднаймося ж, брати мої»  (Карпачова Л.-6 кл.- лауреат);