Головна » 2012 » Май » 7 »

Віват, гімназіє!

Майбутнє нашої країни залежить від покоління, що сьогодні сидить за партами. Їх наполегливість, творчість, небайдужість – запорука успішного завтра.

З народженням гімназії народжувалися нові традиції та свята. Одним з таких є свято «Віват, гімназіє!». Його мета – підведення підсумків інтелектуальної, духовної, творчої, спортивної діяльності гімназистів за навчальний рік та стимулювання до розвитку, нових перемог.

З першого дня свого існування наш учбовий заклад живе єдиною родиною:  вчителі,  діти, їх батьки. Це свято теж не було винятком. Яскравий, змістовний захід відбувся завдяки його ретельній підготовці всіма учасниками навчально-виховного процесу. Важливо, що значення цього заходу розуміє і громадськість міста.

Учні-преможці в різних номінаціях одержали не тільки грамоти, а й призи, пам’ятні подарунки, придбані за благодійні внески батьків та матеріальну допомогу спонсорів.

Колектив гімназії вдячний батькам учнів та спонсорам:

·        Газарову Миколаю Гоговичу, директору ООО «Втормбаза»;

·        Козленковій Тетяні Федорівні, директору магазину «Комп’ютерна техніка»

за активну участь в житті гімназії та небайдужість і розуміння наших проблем.

Переглядів: 436 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0