Головна » 2013 » Сентябрь » 2 »

Свято знань

Скінчилось літо… Барвиста осінь сміливо крокує селами та містами, розфарбовуючи своїм чарівним пензлем все довкола. Кожного року чарівниця осінь зустрічає учнів всієї землі чудовим святом першого дзвоника. Не минає це свято і гімназію. Наші учні разом з батьками, вчителями та випускниками, як одна дружня родина, знову зібралися на подвірї. Учні 7 класу разом с класним керівником Черновою С.Є. та музичним керівником           Голубенко Г.М., підготували святкову виставу, на яку завітали Королева Знань разом з радниками, козаки, Карамелька, Зефірчик та Дзвіночок.

Засмаглі, радісні, щасливі гімназисти з гордістю співали державний гімн України та гімн гімназії. Приємно було приймати вітання від гостей свята юриста-консульта відділу освіти Герасименко О.В. та голови ради гімназії Літовченко Л.В., які побажали гімназистам міцного здоров’я та плідного навчального року. За традицією директор гімназії Куцева А.А. привітала всіх присутніх зі святом та вручила п’ятикласникам та їх класним керівникам Артьомовій О.О., Шашкіній Л.М. короваї, як символ гостинності гімназійної родини. В цьому році гімназія гостинно прийняла до своєї родини пятикласників, на яких наше місто покладає великі надії. На святі класні колективи вперше отримали гімназійні щоденники а сторінках яких з’являться гарні оцінки.

Переглядів: 402 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0