Головна » 2013 » Сентябрь » 11 »

Дякуємо!

Чи часто ми замислюємось над тим, що таке доброта? Хто така добра людина? Доброта – дуже широке поняття: це й бажання допомогти, і вияв розуміння і багато-багато іншого. Коли людину називають доброю – це означає, що вона добре ставиться до всіх навколо, нікого не ображає і вміє допомогти.

І дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Приємно, що цього року, як завжди, не залишились байдужими батьки гімназистів, допомагаючи у ремонті навчального закладу: Семянников С.О., Воякін А.А.,   Могилевич С.О., Барибіна С.В. та Барибін П.О., Кравченко Ю.П. та Кравченко А.О., Мирошниченко О.А., Щусь С.В. та Щусь Н.П., Баришник Т.О., Літовченко Л.В., Касімова Н.Ю.

Осторонь наших проблем не залишилися й керівники підприємств рідного міста. Мандич Л.В. – заступники голови, працівники РЕСу – Ткаченко М., Польовий О., шефи гімназії – працівник хлібозаводу Клименко Л.В., директор «Укртелекому» Миненко Д.В., приватний підприємець Мусейко К.І.

Колектив гімназії, діти, батьки висловлюють щиру подяку за активну участь у житті нашої гімназії. Дякуємо вам за створення комфорту та затишку в нашому закладі, за повноцінне навчання та розвивальне середовище для дітей.

Нехай Бог дарує вам щастя, здоров’я та сімейне благополуччя за ваші благородні вчинки!

З повагою до вас адміністрація,

педагогічний колектив гімназії, батьки, діти
Переглядів: 312 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1