Меню
Головна » 2014 » Сентябрь » 3 »
08:16

1 вересня у гімназії

             Сьогодні свято знань. Після урочистої лінійки ми зібралися на перший урок у цьому навчальному році. Це був урок нашого нелегкого часу і мав назву: “Україна - єдина країна”.

           На дошці висіла карта України і кожен з нас вирізав з кольорового паперу свою долоньку і приклеїв її на карту – туди, де хотів би опинитися в цю мить. Наші долоньки були різні: великі і малі, сині і жовті. Вони залишилися на карті в різних містах.    

              Потім ми складали прислів’я про нашу державу та розгадували кросворд у парах. Нам цікаво було розгадувати загадки і слухати патріотичні вірші про нашу Україну.

   

                 І всі ми були єдині в бажанні жити мирно в єдиній Україні.

2(6)-А клас

 

          1 вересня у 3-А класі була проведена виховна година на тему:  "Україна - єдина країна".

    Учні подорожували різними маршрутами. Прослухали вірші про Україну, історію виникнення держави та уряду, інформацію про народні та державні символи: гімн, прапор, тризуб, калину, вербу. У групах учні зробили асоціативний кущ до слів: Україна, рідний край та Батьківщина. Кожен висловив свою думку, ставлення до рідної країни. Наприкінці виховної години  учні написали поради та побажання новому Президенту України. Всім сподобалася  цікава подорож. 

3-А клас

         

 

Переглядів: 452 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.5/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]