Головна » 2014 » Сентябрь » 17 »

Хто я ? Який?

Це питання перед собою поставили учні 2(6)-А класу. Діти подорослішали і тому почали відчувати в собі бажання до створення власного іміджу, прагнення до самостійності та самовираження.

На класній годині обговорювали складові  іміджу людини. З`ясували, що імідж-візитна картка особистості, до якої входять не тільки одяг, зачіска, манери, а й культурний рівень людини.

Провели гру «Мені в тобі подобається…», в якій кожен учень почув про свої чесноти,  які цінують в ньому однокласники. А про недоліки кожен зізнався собі сам.

Учні  зробили висновок, що людина не народжується з готовим образом, він формується поступово на протязі життя.

Головне, що діти відчули: настав момент в їхньому дорослішанні для постійної роботи над собою, боротьби з недоліками та розвитком достоїнств.

Переглядів: 376 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1