Головна » 2014 » Октябрь » 10 »

Загальногімназійні батьківські збори

09.10.2014 в гімназії відбулись загальногімназійні батьківські збори. Свої двері відкрила домашня академія інтелекту: вчителі, учні та батьки обговорювали проблему створювання позитивної навчальної мотивації.

Старшокласниця Малько Анна розповіла про те, як батьки допомогли у розвитку її творчих здібностей та створили умови для інтелектуального зростання, а матуся Сухорукової Юліани Ірина Анатоліївна поділилася власним сімейним досвідом з приводу формування в доньки бажання працювати з додатковою літературою, Інтернетом.

Психолог гімназії Максимова О.Є. дала практичні поради щодо формування в учнів уваги, пам’яті, які так необхідні  для успішності високого рівня. Заступник директора Авілова Н.П. з виховної роботи розкрила роль домашнього завдання у навчанні. Учителі Старко О.М. та Артьомова О.О. підказали батькам як допомогти гімназистам у навчанні.

Переглядів: 397 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2