Головна » 2014 » Ноябрь » 10 »

ЮНІ СПОРТСМЕНИ

Цей тиждень розпочався з привітань переможців міських змагань з настільного тенісу, які проходили у жовтні місяці на базі Селидівського гірничого технікуму. На ранкову лінійку 03 листопада до учнів 1-4 класів завітали  голова оргкомітету турніру М.В. Ареф’єв та голова Селидівської організації воїнів-інтернаціоналістів О.А.Сімаков. Вже другий рік честь гімназії захищають і здобувають перемогу представники молодшої вікової групи. Це учні 3(7) кл. - Сьоміна Валерія (І місце), Борульник Олександра (ІІ місце) та Бережний Данило(ІІ місце).

Щоденні тренування на перервах та після уроків під керівництвом вчителя фізкультури Чижаковської І.В. дали свої результати. І цього року учні гідно виступили і зайняли І командне місце. За результатами гри переможці були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Організатори турніру привітали команду переможців, ще раз підкреслили важливість спорту в житті кожної молодої людини, побажали міцного здоров'я та нових перемог. Ми віримо, що це тільки перші перемоги в скарбничці спортивних досягнень.

Сподіваємось,що вони і надалі гідно захищатимуть честь гімназії на спортивних змаганнях.

Переглядів: 373 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0