Головна » 2014 » Ноябрь » 11 »

Будьте обережними з газом

Із метою формування в учнівської молоді знань і навичок безпечного користування газом у побуті з  27.10.14. по 31.10.14 в Селидівській загальнооосвітній гімназії проведено тиждень безпеки використання   газу у побуті. В ході тижня педагогами та учнями були проведені заходи, направлені на підвищення знань   про правила безпечного використання газу, запобігання нещасним випадкам під час користуванням газом  в осінньо-зимовий період.

Гімназисти 5-8 класів зустрілися з представником газової служби міста Стегнієнко Н.О., яка провела серед учнів бесіду ''Правила користування побутовим газом'', в якій розповіла про властивості газу та дії користувачів в разі його витоку, наголосила на безумовному виконанні правил користування побутовим газом. Під час вікторини «Що ви знаєте про газ?»  учні показали високий рівень знань з теми, закріпили вивчений до цього матеріал.

Користуйтесь газом розумно, дотримуючись всіх правил. І тоді він принесе вам багато користі і буде вашим неодмінним помічником.

Переглядів: 303 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0