Головна » 2014 » Ноябрь » 17 »

З метою висвітлення питання запобігання торгівлі людьми й експлуатації дітей 11.11.14р. та 13.11.2014 у 5(9)-х класах пройшла просвітницька гра «Мій світ без рабства». Гра була командною, інтерактивною, за принципом змагання. На ігрових пунктах використовувалися різноманітні форми виховної роботи: «мозковий штурм», рольова гра та колективні творчі справи.  Учні творчо підійшли до виконання завдань, розробили рекомендації для гімназійного стенду «Мої правила безпечної поведінки»,  та показали свою обізнаність з проблем порушення прав людини, зокрема торгівлі людьми.

Соціальний педагог,

Жабіна Ю.О.