Головна » 2014 » Ноябрь » 26 »

Інавгурація президента

Ось і настав цей день - урочиста церемонія інавгурації Президентів учнівського самоврядування, яка відбулася 20 листопада в Селидівській загальноосвітній гімназії. Свято відкрив гімн України. Новообрані президенти Марченко Є. та Іванета Д. на Книзі історії гімназії урочисто склали присягу Президента. Вони пообіцяли втілювати в життя свою передвиборчу програму, бути вірними учнівському братству, плідно працювати і з гідністю виконувати свої обов'язки. Під час церемонії зі щирими побажаннями та настановами до нових президентів та їх команд звернулися представники батьківської ради - Барибіна С.В, Гаврилова О.Є, Марченко О.В., Іванета О.О - та  координатор учнівського самоврядування міста Бутікова С.І., привітавши учасників свята подарунками. Директор гімназії Куцева А.А. вручила посвідчення президента гімназії та побажала активної і творчої взаємодії з учнівським і педагогічним колективом гімназії, успіхів, наснаги президентській раді, творчого горіння у здійснені намірів президента. Віримо і сподіваємось що новообрані команди на чолі з президентами зроблять життя гімназистів цікавим та змістовним.

Педагог-організатор гімназії Борульник В.Г.

Віце-президент Арциховська Анна

Переглядів: 451 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0