Головна » 2014 » Декабрь » 5 »

Свято першачків

Діти - це радість нашого життя, а талановиті діти  це подвійна радість. 26 листопада гімназійна родина зібралася на чудове свято "Класні-першокласні". Яскравим, веселим та незабутнім стало свято завдяки творчим виступам учнів 1(5) класу. Усі виступаючі були просто неповторними. Під час свята учасники мали можливість продемонструвати свої таланти у багатьох видах творчої діяльності. Лунали пісні, були танці, демонстрація картин юних художників Паульса І., Савинської А. Глядачі отримали задоволення від виступу хлопців та дівчат 1 класу. До учасників свята з вітальним словом звернулися директор гімназії Куцева А.А. та перший директор гімназії Лобода Л.І. Побажали успіхів, упевнених кроків у гімназійному житті.

Свято подарувало море усмішок та незабутніх спогадів. І головне завдання дорослих - зберегти усмішки наших дітей, розвивати їхні таланти і завжди їх підтримувати. Дуже вдячні за небайдужість, підтримку та активну участь у підготовці свята нашим батькам - Паульс С.М. ,Домащенко С.С., Капленко І.С., Вашицькій О.І., Цимбалісті М.В.

Переглядів: 332 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0