Головна » 2015 » Декабрь » 15 »

"Сила в єдності"

Батьківські збори в  Селидівській загальноосвітній гімназії - це завжди важлива подія. Це можливість поговорити про найголовніше - про дітей, замислитись над їх майбутнім, пошукати шляхи вирішення проблем. 10 грудня 2015 року розмова відбулась про майбутнє гімназії, нашого міста,України. На батьківські збори завітав міський голова Ремізов В.В. Він поділився своєю мрією, планами на найближчий час. Наголосив, що гімназія повинна бути одним з найкращих учбових закладів в регіоні, її учні – переможцями предметних олімпіад, творчих конкурсів високого рівня. Безумовно, підкреслив Віктор Володимирович треба починати з умов навчання. Тому в перспективі грандіозний ремонт будівлі, благоустрій подвір`я та прилеглої території, сучасне оснащення навчальних кабінетів.

Спілкування було жвавим, кожний з батьків отримав відповіді на питання сьогодення. В подальшій розмові проаналізували спільну взаємодію  батьків, дітей, педагогів, заходи були дуже насиченими: педрада, спортивні змагання з волейболу, акції «Милосердя» та «Макулатурнір», пісенний конкурс «Битва хорів».

Батьки отримали від лікаря Львової Т. Г. корисні  поради щодо профілактики та лікування сезонних інфекційних захворювань.

Переглядів: 256 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0