Головна » 2015 » Декабрь » 23 »

ДАРУЙ ДОБРО

Кажуть: "Краса врятує світ!" Але ми б ще додали: "Краса і доброта врятують світ!" Саме під таким гаслом живе наша гімназійна родина. У цьому році тиждень добра, присвячений Дню Св. Миколая, об'єднав усіх гімназистів, вчителів та батьків. Діти відвідали малечу дитячого садка «Чайка» та хворих дітей у дитячій лікарні, подарувавши їм м'які іграшки, олівці, альбоми для малювання.

Наприкінці тижня відбулося підсумкове свято «Даруй добро». Приємно, що серед гостей були присутні дітки, які познайомилися з новими друзями, з педколективом та гімназією.  Ми з відкритою душею вітали жінок, дитинство яких скалічене війною. На святі була присутня жінка, головна мета життя якої- творити і дарувати добро людям. Це - Фоміна Г.М., голова жіночої організації міста. Вона принесла в наш дім тепло, привітавши та нагородивши наймилосердніших гімназистів 5-8 класів "Орденом добра", а також подяками були відзначені найактивніші вчителі благодійних акцій - Косолап О.О. та Ворона А. О. Концертні виступи, у виконанні учнів 4(8)-А класу, змогли створити атмосферу добра та дива.

Добрі справи… Це і допомога людям літнього віку, і підтримка друзів та інше. Не відкладайте це на майбутнє. Памятайте, що навіть найменша допомога може зробити світ більш яскравим. Поспішайте творити добро!

Переглядів: 253 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0