Головна » 2016 » Апрель » 1 »

Педагогічна рада Селидівської загальноосвітньої гімназії 31.03.2016р.

Порядок денний:

1. Про творчий звіт вчителів, які атестуються (Відповідальні: Петрик Н.П.,     Косолап О.О., Міщенко А.М., Авілова Н.П., Ворона А.О.).
  2. Профільне навчання: проблеми і знахідки (Відповідальні: Петрик Н.П.,           Кучко О.О., Германович Л.В., Артьомова О.О.).
  3. Про визначення претендентів на нагородження золотими та срібними медалями (Відповідальна Петрик Н.П.).
  4. Про визначення предмету для ДПА у 5(9) класі (за вибором педради). (Відповідальні: Петрик Н.П., Чернова С.Є.).
  5. Про підсумки підготовки цивільного захисту у 2015 році та про основні завдання у 2016 році (Відповідальна Фоменко Н.В.).
  6. Аналіз виконання Програми розвитку гімназії за 5 років. Затвердження Програми на 2016-2020 роки.

У 2015-2016 навчальному році згідно графіку атестацію проходили 4 вчителя гімназії. На педраді, підводячи підсумки роботи в міжатестаційний період,  вчителі представили свої творчі звіти. Педагоги гімназії заслухали характеристики вчителів, які атестуються, і схвалили і підтримали їх.

За другим питанням порядку денного прийнято наступне рішення:

1. Впровадити на 2016-2017 н.р. як основний математичний профіль навчання для 6(10) класу.
  2. Передбачити для організації допрофільного навчання з математики введення курсів за вибором або факультативних курсів з української мови, математики в 3(7)-5(9) класах.
  3. Вчителям, які працюють в профільних класах, забезпечити умови для розвитку й самореалізації учнів шляхом активного залучення до участі в предметних олімпіадах, конкурсах, МАН, НТГ з профільних предметів.
  4. Забезпечити планову, систематичну підготовку учнів до ЗНО.
  5. Налагодити співробітництво з ВНЗ щодо організації науково-дослідницької роботи учнів, в першу чергу, для учнів профільних класів.
  6. Порушити клопотання перед відділом освіти щодо включення вчителів математики гімназії до складу журі предметної олімпіади.
  7. Закупити якісні підручники з математики для профільних класів.
  8. Ввести в навчальний план 5(9) класу  «Креслення».
  9. Організовувати й провести відкриті уроки для батьків.
  10. Оптимізувати навчальний плани 10-11 класів з метою якісної підготовки до ЗНО.

За третім питанням порядку денного виступила директор гімназії Куцева А.А. і повідомила, що згідно Положення про державну підсумкову атестацію, Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», затвердженого наказом МОН від 17.03.2015  № 306, можна вважати учнів 7(11) класів Гутовську Ольгу Вікторівну, Іванету Дар'ю Олександрівну, Колесніченко Анну Сергіївну, Красій Тетяна Сергіївна, Курченко Тетяну Сергіївну, Мігуш Юлію Володимирівну, Тараник Дарію Сергіївну, Фокіна Дениса Ігоровича, Шевченко Марію Андріївну претендентами на нагородження золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні»; згідно з Положенням про срібну медаль «За досягнення у навчанні» учнів 7(11) класу Замотаєва Євгена Дмитровича претендентом на нагородження Срібною медаллю «За досягнення у навчанні»; учениця 7(11)-Б класу Шокера Лілія Євгенівна може бути нагородженя золотою меддаллю «За високі досягнення у навчанні» відповідно до пункту ІІІ «Особливі умови нагородження»

Після обговорення прийнято наступне рішення:

Вважати претендентами на нагородження золотою медаллю «За високі досягнення в навчанні» учнів 7(11)-х класів:

1. Гутовську Ольгу Вікторівну
  2. Іванету Дар'ю Олександрівну
  3. Колесніченко Анну Сергіївну
  4. Красій Тетяна Сергіївна
  5. Курченко Тетяну Сергіївну
  6. Мігуш Юлію Володимирівну
  7. Тараник Дарію Сергіївну
  8. Фокіна Дениса Ігоровича
  9. Шевченко Марію Андріївну

Вважати претендентом на нагородження золотою медаллю «За високі досягнення в навчанні» згідно пункту ІІІ «Особливі умови нагородження» Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» ученицю 7(11)-Б класу:

1. Шокеру Лілію Євгенівну

Вважати претендентом на нагородження срібною медаллю «За досягнення у навчанні» учня 7(11)-А класу:

1. Замотаєва Євгена Дмитровича

За четвертим питанням порядку денного педрада ухвалила: визначити предметом для ДПА в 5(9) класі (за вибором педагогічного колективу) англійську мову.

За п’ятим  питанням порядку денного виступила Фоменко Н.В. з підсумками підготовки цивільного захисту у 2015 році та про основні завдання на 2016 рік.

Педрада ухвалила: навчання постійного складу з питань цивільного захисту у 2016 році розпочати 25 лютого 2016 року, завершити 28 грудня 2016 року. Навчальний рік з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності людини закінчити проведенням об’єктовим навчанням та тренуванням  20 квітня 2016 року.

За шостим  питанням порядку денного педрада вирішила: вважати Програму розвитку гімназії на достатньому рівні і затвердити Програму розвитку Селидівської загальноосвітньої гімназії на 2016-2020 роки.

Переглядів: 397 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0