Головна » 2016 » Апрель » 13 »

ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ «НАША ГІМНАЗІЯ»

Вже традиційно під час канікул проводяться тренінгові заняття «Я-ЛІДЕР!», які  організовують педагог-організатор гімназії  Борульник В.Г. разом з головою інформаційної комісії Токман Д. Так і цього разу на весняних канікулах гімназисти зустрілися, щоб поспілкуватися на тему: «ГІМНАЗІЯ –МІЙ РІДНИЙ ДІМ». Метою заняття було ще раз підкреслити, що гімназійне життя-це цікаво, кожен може розкрити себе у різних напрямках, присвятити себе будь-якій справі і цим запам’ятатися . Взявши участь у тренінгу,  учні знайомляться , висловлюють  свою думку, демонструють творчі здібності, вчаться працювати у команді. З маленьких цеглинок, на яких розміщувалися завдання, діти будували  гімназію. До виконання кожного завдання підходили творчо та цікаво, дружньо працюючи у командах. Підводячи  підсумок заняття, кожен побажав другові приємних вражень у шкільному житті.

Переглядів: 315 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0