Головна » 2016 » Апрель » 13 »

Усі ми дорослішаємо. Здавалося б, не так давно переступили поріг гімназії учні нашого підшефного 3(7)-А класу. А ми щороку проводили для них цікаві ігри, квести, виховні години на тему рослин, ПДР, пожежної безпеки тощо. Але тепер ці гімназисти, подорослішавши, змогли організувати нас, старшокласників, щоб зробити добру справу.

Ми вдячні 3-А класу за те, що закликали нас взяти участь в акції «Посади дерево». Завдяки хлопцям 6(10) та 3(7)-А класів гімназії, які не тільки гарно навчаються, а ще можуть гарно працювати фізично, ми попрацювали на користь для довкілля.

Хочеться окремо подякувати учням підшефного класу: Фоменку Кирилові, Зінченку Владиславу, а також нашим хлопцям: Середину  Микиті, Федашу Владиславу та Носову Олександру. Дуже вдячні технічному працівнику Ірині Леонідівні за корисні поради та Рондяку Олексію, який став головним ініціатором цієї події.

Також хочеться висловити подяку учням 3 (7) -Б класу за їх неоціненний внесок в озеленення нашого навколишнього середовища. Кожна дитина додала частинку себе в нашу яскраву природу.

"Щоранку, коли йдемо в школу, ми поглядаємо на цей, поки що маленький деревце, яке через деякий час стане великим і міцним деревом, як наша дружна гімназійна родина."

Учениця 6(10)класу Арциховська Анна.

Переглядів: 274 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0