Головна » 2016 » Апрель » 20 »

Семінар вчителів англійської мови в гімназії

14 квітня в Селидівській загальноосвітній гімназії  відбувся міський семінар вчителів англійської мови з теми  «Формування комунікативних здібностей на уроках англійської мови».

Учасників заходу запросила на відкритий урок  Куліш О.Ф.: під її керівництвом  учні 3-А класу провели віртуальну екскурсію  визначними місцями Лондона.

Разом з членами мовного клубу і його керівником Черновою С.Є. вчителі перенеслися в епоху Шекспіра. Заняття клубу було присвячене чотирьохсотріччю з дня смерті великого драматурга. Увазі присутніх були представлені інсценування епізодів відомих п’єс:  «Ромео і Джульєтта», «Гамлет», «Король Лір». Учні продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою, артистизм, творчість.

Вчитель Чернова С.Є. презентувала досвід своєї роботи з проблеми  «Інтерактивні та інформаційно-комунікаційні технології на уроках англійської мови». В роботі семінару взяла  участь учениця 9 класу Соловйова Альона, яка виступила  з тезами дослідницької роботи «Англійські ідіоми».

Підводячи підсумки семінару, вчителі зазначили, що такі заходи є продуктивними і корисними.

Переглядів: 360 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1