Головна » 2016 » Апрель » 21 »

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 20 квітня у гімназії відбувся День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірити здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

Вранці школярі зібрались у актовій залі на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.

На виховних годинах у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли учням про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, про небезпеку дій під час радіаційної небезпеки.

Провели урок-практикум «Допоможи собі сам, круглий стіл» «Дії людей під час стихійних лих, пожеж, повені», брей-ринг «Моє безпечне життя», урок-змагання «Юні рятувальники».

Протягом дня учні виготовили колажі різноманітної тематики.

Завершальним етапом була евакуація, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

Переглядів: 291 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0