Головна » 2016 » Апрель » 22 »

Акція «Від серця до серця»

Вже декілька років поспіль в навчальних закладах міста проходить Всеукраїнська благодійна акція « Від серця до серця», яка в цьому році присвячена збору коштів для закупівлі обладнання для реанімацій в дитячі лікарні. Педагогічний колектив гімназії, учні та їх батьки взяли активну участь в акції та зібрали 814 гривень. Серед учнів гімназії було обрано волонтерів, членів учнівського самоврядування: Фролова Катерина, Максимова Олександра разом з куратором комісії примирення та соціального захисту Максимовою О.Є. долучили до участі в акції учнівський та батьківський колектив. Волонтери гімназії збирали благодійні внески в спеціальну скриньку, нагадуючи учням, що робити добро це благодійна справа.

Ми сподіваємось, що зібрані кошти допоможуть врятувати життя  маленьким українцям. Ця добра справа має благородну мету і виховує у молоді співчуття і бажання надати допомогу тим, хто ії потребує.

Переглядів: 272 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/1