Головна » 2016 » Апрель » 29 »

Гімназисти – призери обласного фестивалю «Мовою Шекспіра»

До 400-річчя з дня смерті великого англійського драматурга і поета Вільяма Шекспіра Донецька обласна державна адміністрація, Департамент освіти і науки, Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти      28 квітня 2016 року в м. Краматорську організували й провели обласний фестиваль «Мовою Шекспіра» До участі в ньому біли запрошені учні, які пройшли відбір у першому, віртуальному,  турі перегонів. Місто Селидове на змаганнях успішно представила команда учнів Селидівської загальноосвітньої гімназії. Призерами  в номінації «3 небуття до слави» стали учні 5(9) класу Пікельна Марія та Юрпольський Віталій. Вони інсценували уривок з п’єси «Ромео і Джульєтта» і отримали диплом ІІІ ступеня.

Учень 4(8) класу Крутських Богдан  запропонував власний переклад   97 сонета Шекспіра. Він також був нагороджений дипломом ІІІ ступеня в номінації «Перлини світової літератури».

Найвищу нагороду, диплом ІІ ступеня в номінації «Художнє читання», отримала учениця 5(9) класу Суслова Олександра. Вона декламувала            66 сонет Шекспіра мовою оригіналу.

Вітаємо переможців і бажаємо нових творчих злетів і досягнень!

Переглядів: 317 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0