Головна » 2017 » Февраль » 8 »

Зустріч шкільних друзів

Щороку на початку лютого зустріч випускників є одним з найважливіших свят навчальних закладів нашого міста. Так 03 лютого 2017 року відбулася радісна і хвилююча зустріч випускників гімназії різних років, яка дає можливість випускникам поринути у безтурботні, щасливі шкільні роки. У цей зимовий день на свято – зустріч у актовій залі гімназії зібралася уся гімназійна родина – випускники, вчителі, учні 8-11класів, ветерани педагогічної праці Дараган Т.В.,Янковська Н.В. Шкільним дзвоником відкрила цю зустріч випускниця 2014 року Германович Світлана. Директор гімназії Куцева А.А. та перший директор Лобода Л.І. тепло та щиро привітали своїх учнів, подякували їм за те, що знайшли час і завітали до гімназії. Одинадцятикласники (класний керівник Старко О.М.) презентували випускникам чудову розважальну програму. Веселі конкурси, фото презентація змусили всіх повернутися в дитинство та пригадати приємні хвилини шкільного життя. З прекрасними спогадами і веселими піснями пройшла зустріч, яка всім залишила море приємних емоцій. Кожен з присутніх зрозумів, що він завжди бажаний гість. До цього дня готувалися усі. Учнями 6 класу була оформлена виставка «Гімназист – 2017», випускники могли записати на Дошці побажань теплі слова гімназистам.

Ми пишаємося своїми випускниками, які знайшли своє місце в житті, стали спеціалістами високого рівня і поважними людьми. Шановні випускники, вчителі та гімназисти завжди з нетерпінням чекають вас, а двері гімназії постійно відкриті для зустрічей!

Переглядів: 125 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2