Головна » 2017 » Февраль » 20 »

ПАМ’ЯТАЄМО АФГАН

28 року тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану. Так закінчилася радянсько - афганська війна (1979-1989рр.), яка тривала більш ніж дев’ять років. В Україні цей день офіційно відзначається відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004. З метою гідного вшанування пам’яті учасників бойових дій, формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості, шанобливого ставлення до захисників Вітчизни  у Селидівській загальноосвітній гімназії проводилось ряд заходів:

Бібліотекарем гімназії Шафієвою А.Ю. та членами бібліотечної комісії була організована книжкова виставка «Біль Афгану», біля якої для учнів 4(8)-А кл.та 3(7) класів.

Учениці 5(9)-Б класу (Щерба І.,ЖаліловаЄ., Прокопенко О.)провели інформаційну хвилинку «Подвиг земляка», під час якої познайомили учнів 1(5),2(6),3(7) класів з сторінками життя нашого земляка, випускника ОШ№5  Є.Д. Бондаря.

На виховній годині учні 1(5) класу разом з кл.кер. Германович Л.В. переглянули фільм про трагічні події афганської війни.

Учні 2(6) класу разом з педагогом-організатором Борульник В.Г. та соціальним педагогом Жабіною Ю.О. взяли активну участь у Дні пам’яті на честь ветеранів афганської війни.

Учні 3(7) кл. разом з кл.кер. Носовою Н.М. взяли участь у міському святі- зустрічі»1979-1989р.р.», присвяченого 28 річниці виводу військ Афганістану.

Переглядів: 79 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0