Головна » 2017 » Февраль » 20 »

Пам'яті Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні-пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увінчання пам'яті героїв Небесної Сотні. Саме в цей день загинуло найбільше активістів. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя.

До цього дня у Селидівській загальноосвітній гімназії,з метою виховання патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України,вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні відбулася лінійка-реквієм "Пам'ять жива", яку разом з класним керівником Шашкіною Л.М. підготували учні 4(8)- Б класу. Захід розпочався з пісні-символу Майдану "Пливе кача" та відео презентації "Слава Героям Небесної Сотні". Учні розповідали про хроніку подій Євромайдану, читали вірші про буремні дні. Кожен учасник заходу знову пережив біль та розпач,усвідомлюючи скільки талановитих, гідних українців-патріотів не будуть більше радіти життю. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Серед загиблих і наші земляки, мешканці Донецької області – Бондарев С.А., Пантелеєв І.М. Всіх вразила патріотична пісня "Мамо, не плач!" у виконанні учнів 4(8)-Б класу. Запрошений гість Ващелін Є.М. - людина сильної волі,міцного характеру,справжній патріот України, звертаючись до молоді закликав пам'ятати ті трагічні для країни часи, берегти та шанувати подвиг Героїв.

Незабаром темні часи пройдуть. Буде колоситись хліб. Будуть сміятися діти. Буде жити Україна!

Переглядів: 70 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0