Головна » 2017 » Март » 9 »

Свято жінок

7 березня... Ранок...У фойє гімназії метушня дітей, лідери учнівського самоврядування зустрічали музичними привітаннями працівників та дівчаток гімназії. А після уроків учні та чоловічий склад гімназії святковим концертом привітали їх з жіночим святом 8 березня. Учасники концерту подарували глядачам безліч пісень, щирих привітань, гумористичних номерів. Жіноче свято, організоване учнями 3(7) класу та класним керівником Носовою Н.М., подарувало кожній дівчинці та жінці іскорку тепла, любові та поваги. Учениці 1(5)-2(6) класів взяли активну участь в конкурсі «Коса – дівоча краса», організований та проведений президентською радою гімназії. Бо саме цей день несе у світ красу та ніжність.

Директор гімназії Куцева А.А. побажала усім присутнім тепла, добробуту, щастя та весняного настрою.

Цікаво,весело і тепло пройшло свято. Усі присутні були в піднесеному настрої,з посмішками на вустах та радістю в серцях.

Переглядів: 126 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1