Головна » 2017 » Март » 13 »

14 березня вперше за роки української незалежності наша країна відзначатиме День українського добровольця. Свято встановлено 17 січня 2017 року Постановою Верховної Ради України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань. З цієї нагоди у Селидівській загальноосвітній гімназії відбулася низка заходів. Зокрема, 13 березня 2017 року учні 4(8)- Б класу разом з вчителем історії Шашкіною Л.М. для учнів 1(5)-4(8) класів підготували і провели лінійку "З Україною в серці!", на якій пригадали буремні події нашої країни, патріотизм та героїзм учасників бойових дій.

Членами спортивної комісії учнівського самоврядування (куратор Чижаковська І.В.) було організовано та проведено для учнів 5(9)- х класів спортивні змагання "Ну-мо, хлопці - козаки!", присвячені Дню добровольця.

Відбулася зустріч з молоддю нашого міста - студентом СГТ Большаковим А. та його командою однодумців. Вони ще раз нагадали гімназистам, що саме добротворці за покликом серця встали на захист держави, нашого світлого майбутнього. Їх життя є прикладом, чітким орієнтиром для кожного свідомого українця, для молоді сьогодення.

Переглядів: 93 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1