Головна » 2017 » Март » 24 »

«Олімпійське лелеченя» завітало в наше місто

17 березня у Палаці спорту «Авангард»  відбулося традиційне свято для юних спортсменів міста. Вони залюбки взяли участь у Всеукраїнському спортивно – масовому заході «Олімпійське лелеченя». Ця зустріч проводиться кожного року і спрямована на реалізацію найважливіших завдань - пропаганда здорового способу життя, розвиток олімпійського руху, шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом. Цього року конкурсну програму оцінювало журі у складі: Горбунов С.Ю. – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Селидівської міської ради, Колеснікова А.І.- спеціаліст відділу освіти з виховної роботи Селидівської міської ради та культорганізатор ЦТДЮ Журавель О.І.

На початку відкриття свята учасників змагань привітав Горбунов С.Ю., побажавши майбутнім чемпіонам  здоров’я, наснаги, успіхів та нових перемог. Учні навчальних закладів міста презентували свої команди та змагалися у справжніх випробуваннях - комбінована естафета, яку провела вчитель фізичної культури гімназії – Чижаковська І.В. Під керівництвом вчителів фізичної культури діти ретельно готувалися до цієї події. При виконанні відповідних етапів естафети команди боролися за кожну секунду загального часу. За результатами змагань І місце отримала команда ЗОШ № 1, ІІ місце посіла команда Селидівської загальноосвітньої гімназії, а ІІІ місце вибороли команда ЗОШ №6 та команда ЗОШ №2. За свою наполегливість переможці змагань були нагородженні грамотами відділу освіти. Сучасний виступ подарували присутнім вихованці танцювального колективу «Dance art» ЦТДЮ,  керівник Журавель О.І. У цей день всі учасники свята отримали величезне задоволення та заряд бадьорості.

Переглядів: 68 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1