Меню
Головна » 2017 » Март » 25 »
17:00

«КОЛОСОК»

Ось і завершився Міжнародний інтерактивний конкурс «Колосок – 2016». Цього року гімназисти змагалися зі своїми однолітками не тільки з України, але і з інших куточків нашої великої планети. Готуючись до конкурсу, вони шукали відповіді на питання зі своїми однокласниками, вчителями, батьками. Для дітей це дуже цікаво, бо участь у такому конкурсі є великим стимулом для подальшого вивчення природних дисциплін.

Так 23 березня гімназійна родина вітала разом з координатором конкурсу, вчителем географії Міщенко А.М. переможців інтерактивного конкурсу. Його завдання спрямовані на формування екологічної поведінки, вивчення природних багатств рідного краю та формування інформаційно-пізнавальних компетентностей. З цією метою учні кожного року приймають найактивнішу участь у конкурсі.

Вже кілька років зберігається добра традиція в день свята проводити інтелектуальну гру. Розумні, сміливі, інтелігентні призери міських та обласних олімпіад стали учасниками гри: Бондаревська А., Унгурян М., Марченко Є., Савченко В., Міхедькіна В., Ларкін А., Медвецька О., Семененко І. Оцінювало гру компетентне журі у складі: Куцева А.А. – директор гімназії, Щерба І.В. – заступник голови Ради гімназії, Яницька А. – призер обласного туру олімпіади з біології. За підсумками гри перемогу здобули учень 4(8) – А класу Унгурян М. та учениця 5(9)-А класу Міхедькіна В., яким були вручені медалі «Лицар географічних боїв».

Всіх учасників на святі нагородили іменними сертифікатами, відповідно до кількості балів та пам’ятними подарунками від організаторів конкурсу. З них 12 учнів отримали вищу нагороду «Золотий колосок», 34 учня є срібними призерами, а інші отримали дипломи учасників. Дуже раді, що на свято з музичними привітаннями завітала випускниця гімназії, неодноразова переможниця цього конкурсу Мацкевіч І. разом з колегами - музикантами - Кривоносенко І., Чубарь О. Випускники Арциховська А. та Федаш В. були бездоганними ведучими цього свята.

На святі були присутні гості – заступники директорів навчальних закладів міста. За доброю українською традицією гостей привітали запашним короваєм.

Бажаємо всім гімназистам у подальшій роботі цікавих відкриттів у країні Природознавства та нових перемог!

Переглядів: 96 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]