Меню
Головна » 2017 » Март » 31 »
15:00

Діємо локально – змінюємо глобально!   

Демократичні зміни в українському суспільстві, реформування освітньої системи вимагають від навчальних закладів оновлення змісту, форм, методів діяльності. Педагогічний колектив Селидівської гімназії глибоко усвідомлює, що ефективність змін безпосередньо залежить від чіткої взаємодії, ефективного співробітництва навчального закладу з громадським суспільством. Саме тому в 2016-2017 начальному році колектив гімназії став учасником Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства «Демократична школа». Цей проект реалізують в Україні Європейський центр імені Вергеланда, Міністерство освіти і науки України, Рада Європи та Міністерство закордонних справ Королівства Норвегія.

30, 31 березня в Селидівській загальноосвітній гімназії тренерами програми Тетяною Філіпенко, Тетяною Бур’яновою проведено презентацію і тренінгові заняття для вчителів, батьків, учнів, представників громадських організацій міста.

Метою цих заходів було сформувати розуміння про те, що таке демократична школа відповідно до положень Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства. Учасників було ознайомлено з трьома вимірами демократичної школи. Спільними зусиллями здійснено попередню оцінку ситуації в гімназії та визначено сфери, в яких бажано досягти змін. Тренінгові вправи полягали в демонстрації певних життєвих ситуацій, аналіз яких дозволяв моделювати механізми співпраці і взаємодії на рівні локальних спільнот.

Участь в заходах стала для команди гімназії додатковим стимулом до реалізації демократичних змін. Ми відчули, що на шляху створення оновленої сучасної школи маємо вагому підтримку. Ми переконалися, що йдемо у вірному напрямку. А найголовніше, тепер впевнені, що обов’язково досягнемо мети!

Діємо локально – змінюємо глобально!

>>ПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ<<

 

Переглядів: 115 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]