Головна » 2017 » Апрель » 4 »

24.03.17 бібліотекар разом з учнями 4(8)а класу провели відкриття декади юнацької та дитячої книги на гімназійній лінійці. Учням гімназії розповіли, які акції будуть проходити на протязі тижня під час канікул. Всі разом заспівали пісню присвячену книзі.

«Книжкова лікарня»

Своїми справжніми помічниками у тижні дитячої та юнацької книги  стали учні 2(6)та 3(7)класів. Вони провели ремонтні та відновлювальні роботи. Вони  – школярі активні, в них є почуття відповідальності за спільну справу. Вони знають, що книги люблять дбайливе ставлення і охайне поводження. Та все одно з часом всі книжки неминуче псуються навіть за найправильнішого користування. Тому помітивши у книжці щось негаразд – відразу допоможи. Чим швидше ти це зробиш, тим довше книга служитиме тобі і твоїм  друзям.    Дякую за допомогу.

А 28.03.2017 для учнів 2(6) класу бібліотекар Шафієва А.Ю. разом із Кравченко Анастасією 1(5), Максимовою Олександрою 3(7), Цимбалистою Анастасію 3(7) та Козіміровою Оленою 2(6) провели захоплюючу квест – гру «Чарівні книжки». Команди проходили одну за одною станції і виконували завдання. Перемогла дружба!

29.03.17 в бібліотеку гімназії були запрошені учні 4(8)Б класу. Чіркова  Олександра (з цього ж класу) допомогла бібліотекару Шафієвій Анні Юріївні у проведені інтелектуальної гри «В країні знавців». Всі проявили дуже великі здібності і доказали, що вони дійсно патріоти своєї країни.

А ще в гімназії бібліотекар разом з учнями зробили дуже чудову виставку «Мій улюблений літературний герой», малюнки намалювали гімназисти. А одна дівчинка була дуже активна – це Козімірова Олена 2(6)клас. Дякую всім,хто прийняв участь.

На протязі цього часу бібліотекар запропонувала принести свої улюблені книжки, щоб потім оформити виставку для всіх гімназистів і от у нас здійснилось те, що ми планували.

03.04.17 учні гімназії відвідали міську дитячу бібліотеку для дітей на закриття тижня юнацької та дитячої книги. Звягінцева Софія, Мартиненко Наталія та Румянцева Анастасія отримали подяки «Найкращий читач бібліотеки», Корнюхов Антон і Іщун Анастасія – дипломи за перемогу у конкурсі «Кнігоманія -2017», а бібліотекар гімназії Шафієва А.Ю. отримала подяку за спільну працю з бібліотечною системою.

Переглядів: 25 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0