Головна » 2017 » Апрель » 6 »

Планування  демократичних змін

06.04.2017 в Селидівській загальноосвітній гімназії відбулася чергова зустріч в рамках міжнародного освітнього простору «Демократична школа». В засіданні фокус-групи брали участь тренери Т.М.Філіпенко та І.М.Рибак, вчителі, адміністрація та учні-члени президентської ради учнівського самоврядування. Перед ними стояла мета: визначити, у яких напрямках може розвиватися гімназія, щоб стати більш демократичною. На попередніх зустрічах було здійснено оцінку ситуації в закладі та визначено сфери, у яких хотілось би досягнути змін. Рольова гра, проведена на початку, задала позитивну емоційну атмосферу, учасники налаштувались на результативну співпрацю, продуктивний діалог.

Працюючи в міні-групах, учасники обговорили можливі ризики у плануванні та реалізації програми, запропонували шляхи їх подолання.

Через демократичне голосування визначено як основний напрямок демократичного розвитку гімназії – «Зв’язки, партнерство та співпраця з місцевою громадою» (стандарт 3.2.1 «Школярі залучені до співуправління молодіжною сферою у місцевій громаді»).

Фокус-групою сплановано основні напрямки дій, можливі види діяльності на І семестр 2017-2018 навчального року.

Ця зустріч стала ще одним реальним кроком до усвідомлення, що процес демократичних змін можливий в окремо взятому навчальному закладі, а потребує спільних зусиль та дій школи і місцевої громади.

>>ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОЗВІТ<<

Переглядів: 62 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1