Меню
Головна » 2017 » Апрель » 13 »
14:00

День цивільного захисту

12 квітня 2017 року в гімназії пройшов День цивільного захисту. Мета заходу полягала в тому, щоб перевірити і закріпити теоретичні знання, уміння й навички з ЦЗ, набуті протягом навчального року.

Вранці учні  зібрались на лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту та відбувся виступ агітбригади ДЮП «Палаючі серця».

Після лінійки в класах пройшли виховні години, для яких були обрані форми, що дозволили учням продемонструвати знання і практичні навички щодо дій у надзвичайних ситуаціях:

1 кл.  Урок-гра «Служба 101 – поруч!»

2 кл. Квест-гра «Пожежна безпека»

3 кл. Гра-мандрівка «Подорож країною Безпеки»

4-А кл. Усний журнал «Готовність на всі 100%»

4-Б кл. Інтерактивна гра «Вибухові предмети і небезпечна поведінка»

5-А кл. Дебати «Тероризм – загроза людству?»

5-Б кл. Усний журнал «Мінна небезпека»

6 кл. Інтерактивна гра «Майбутнє без тероризму»

7 кл. Квест-гра «Моя безпека»

У заходах брали безпосередню участь представники учнівського самоврядування, а також шефи. Відзначено високий організаційний рівень виховних годин, активність і обізнаність учнів в питаннях безпеки.

Планом Дня ЦЗ було передбачено й проведення комплексного об’єктового тренування: о 12.26 за сигналом «Увага всім!» здійснено навчальну евакуацію. Під час «тривоги» чітко спрацювали всі підрозділи й формування ЦЗ. Рятувальна ланка забезпечила виведення всіх учнів і працівників з будівля згідно плану евакуації. Це було зроблено за 1 хвилину 08 секунд. Були готові надати першу долікарську допомогу члени санітарного посту. Ланка пожежогасіння проявила мужність і спритність у гасінні умовної пожежі, застосувавши вогнегасник.

Аналіз проведених заходів здійснено на заключній лінійці.

  • цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

                Штаб ЦЗ гімназії бажає всім мирного неба та безпечних умов життя.

Переглядів: 164 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]