Головна » 2017 » Апрель » 20 »

ПАСХАЛЬНІ ПЕРЕДЗВОНИ

Весняного дня, коли цвіте верба, приходить до українських родин світле свято Великодня. Вже доброю традицією стало кожного року в учнівському колективі гімназії проводити виставку «Пасхальні передзвони». Гарні великодні пасочки, прикрашені матусями – майстринями, кольорові крашанки,писанки, рушники, свічки, верби прикрашали виставку, як символи свята. Особливо хочеться подякувати найактивніших учнів, які брали участь в організації цієї виставки:

1 клас:  Кравченко А., Ніколайчук А., Колісник К., Самоденко Д.

2 клас: Козімірова О., Іщун А., Герасименко Р., Зеленська Д., Синельнікова В., Крилова М.

3 клас:  Максимчук М., Давидов Д., Дзюба В., Крікоров Е., Лобода В., Паульс А., Румянцева А., Савинська А., Шульга О.

4-А клас: Налескіна Т., Крутько В., Сорокіна А., Роговець Ю., Фоменко К., Москалець М.

4-Б клас: Шалунова А.,Бондарь Ю., Волобуєва А., Мураєнко Д., Ващеліна А., Медвецька О

5-А клас: Міхедькіна В., Макій Т., Кійко А., Рябко Р., Борульник О., Марченко Є.

5-Б клас:  Демченко Д., Щерба І.

6 клас: Бондаревська А., Пікельна М., Суслова О.

7 клас: Ніколайчук Є., Ломака К., Жабін Р., Крікороіва Е., Токман Д., Голопьорова К.,Коломоєць В., Ворона А.

Цього року активістами учнівського самоврядування була організована благодійна акція «Великодній кошик добра». Кошики, наповнені різноманітними смаколиками, пасками, були передані у будинок престарілих м. Гірник.

Повний Фотозвіт

Дякуємо усім учасникам, їх батькам та класним керівникам учнівських колективів за оригінальність,красу та Великодній настрій!

Переглядів: 105 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0