Головна » 2017 » Май » 4 »

«Вишивана моя Україна»

Учні Селидівської загальноосвітньої гімназії взяли участь у Всеукраїнському флешмобі «Вишивана моя Україна». Працівниками управління Державної казначейської служби України у м. Селидовому Донецької області було представлено рукотворну карту-оберег.

Ідея акції   «Вишивана моя  Україна» полягала в тому, що працівники територіальних органів ДКСУ  власноруч вишиють карту нашої Батьківщини  притаманними для кожного регіону орнаментами. Почалася акція  у Донецькій і Луганській області. Подальший маршрут пролягав усіма областями України. Переходячи від казначейства до казначейства, карта ставала все яскравішою, «оживала», адже набиралася тепла рук, які створювали її.

Нині карта, об’їхавши майже всю Україну, побувавши на Говерлі та в Антарктиді, завітала і до міста Селидового та до учнів Селидівської загальноосвітньої гімназії.

Переглядів: 84 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0