Головна » 2017 » Май » 5 »

Здорова планета для птахів та людей

Птахам відкрито усе те, що недосяжне усім іншим - небо. Підіймаючись високо над землею, вони можуть спостерігати над життям людей та тварин, а також милуватись дивовижними краєвидами. Птахи символізують політ, свободу, простір.

З великим задоволенням гімназисти взяли участь у заходах до Міжнародного дня мігруючих птахів. Було проведено вікторини знавців, конкурс віршів про птахів, захист проектів «Зустрічаймо птахів», тематичні виховні години «Їхнє майбутнє – наше майбутнє», на яких було презентовано творчі роботи членів наукового товариства гімназистів.

Разом з куратором учнівського краєзнавчого руху «Донбас - мій рідний край!» Міщенко А.М. учні 1(5)-6(10) класів створили інформаційний простір турботи за майбутнє птахів, що мігрують, тим самим збільшили інтерес до навколишньої природи.

Переглядів: 74 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0