Меню
Головна » 2017 » Май » 15 »
17:00

Віват, гімназіє! 2017

Зазвичай врожай збирають наприкінці літа та восени, але підсумки навчального року традиційно підводяться весною. І нехай в цьому році весна десь прохолодна, десь похмура, але 13 травня сонце сяяло надзвичайно, бо в цей день в Селидівській загальноосвітній гімназії відбулось традиційне підсумкове свято «Віват, гімназіє!».  За високі інтелектуальні, творчі, спортивні досягнення, активну участь у суспільному житті учнів та їх батьків відмічено грамотами, подяками, подарунками, які їм вручили директор гімназії Куцева Алла Анатоліївна, представники батьківської ради гімназії та почесні гості: заступник Селидівського міського голови  Передерій Яна Євгеніївна, начальник відділу освіти Соломахіна Оксана Олександрівна, завідувач методичним кабінетом відділу освіти  Панасенко Валентина Василівна,  юрисконсульт відділу освіти Герасименко Олександра Вікторівна, перший директор гімназії Лобода Любов Іванівна, начальник відділу культури Селидівської міської ради Дашевська Лариса Валеріївна, директор центральної міської бібліотечної системи Рудіч Марина Ярославівна, координатор учнівського самоврядування міста Бутікова Світлана Іванівна, представники Центру підтримки сім’ї та молоді Шкледа Анна Володимирівна і Васильєва Інна Володимирівна , голова батьківської ради Марченко Олена Володимирівна.

IMG_20170513_132328.jpg

 

В номінації «Інтелектуал-2017» нагороджені:

учениця 1 класу  Руда Тетяна,

учениця 2 класу Мартиненко Наталія,

учениця 3 класу Лобода Вікторія.

IMG_20170513_121047.jpg

В номінації «Кращий за предметом» нагороджені:

«Кращий філолог» - учениця 7 класу Гаврилюк Оксана,

«Кращий  літературознавець» - учениця 6 класу Бондаревська Анастасія,

«Кращий фізик»  - учень 4-Б класу Ларкін Артур,

«Кращий правознавець» - учениця 5-Б класу Щерба Інеса,

«Кращий історик» - учениця 4-А класу Москалець Марина,

«Кращий біолог» -  учениця 4-Б класу Яницька Аліна,

«Кращий географ» -  учень 4-А класу Унгурян Марко,

«Кращий знавець англійської мови» -  учень 5-Б класу Глушич Валерій,

«Кращий математик» -  учениця 3 класу Рум’янцева Анастасія,

«Кращий еколог» -  учениця 6 класу Соловйова Альона,

«Кращий хімік» -  учень 3 класу Семененко Ілля,

«Знавець інформаційних комп’ютерних технологій» -  учениця 4-Б класу Бондарь Юлія.

В номінації «Науковець року» нагороджені:

учень 5-А класу Крутських Богдан,

учень 7 класу Федаш Владислав.

В номінації «Золотий легіон» нагороджені:

учениця 4-Б класу Васнєцова Ксенія,

учениця 5-А класу Міхедькіна Валерія,

учениця 5-А  класу Карпачова Людмила,

учениця 5-Б класу Жалілова Евгенія,

учениця 6 класу Пікельна Марія.

Найвищою нагородою «Діамант року» відзначені:

учениця 5-А класу Марченко Євгенія,

учень 7 класу Ципощук Павло.

В номінації «Талант року» нагороджені:

учениця 1 класу Анкушева Дарина,

учениця 1 класу Деменкова Мирослава,

учениця 2 класу Козімірова Олена,

учень 2 класу   Петров Сергій,

учень 2 класу Герасименко Родіон,

учениця 3  класу Рум’янцева Анастасія,

учениця 4-А класу   Налескіна Тетяна,

учениця 4-Б  класу Шалунова Анастасія,

учениця 5-А класу Борульник Олександра,

учениця 5-Б класу Щерба Інеса,

учениця 6 класу Хацько Катерина,

учениця 6 класу Пікельна Марія,

учениця 7 класу Роговська Єлізавета,

учениця 7 класу Германович Сніжана,

учениця 7 класу Голопьорова Кароліна.

В номінації «Лідер року» нагороджені:

Президент учнівського самоврядування гімназії Марченко Євгенія,

Віце-президент Пікельна Марія,

Голова інформаційної комісії Токман Дар’я,

Голова бібліотечної комісії Янковська Карина,

Голова комісії спорту та здорового способу життя Щерба Інеса,

учениця 1 класу Кравченко Анастасія,

учениця 2 класу Іщун Анастасія,

учениця 3 класу Максимчук Марія,

учениця 4-А класу Приходько Анна,

учениця 4-Б класу Медвецька Олександра,     

учениця 5-А класу Міхедькіна Валерія,

учениця 5-Б класу Демченко Дар’я,

учениця 6 класу Бондаревська Анастасія,

учениця 7 класу Ворона Анастасія.

В номинації «Інтелігент року» нагороджені:

учениця 1 класу Самоденко Дар’я,

учень 1 класу Москалець Ярослав,

учениця 2 класу Мартиненко Наталія,

учень  2 класу Петров Сергій,

учениця 3 класу Савинська Анастасія,

учень 3 класу Дзюба В’ячеслав,

учениця 4-А класу Житня Єлизавета,

учень 4-А класу Чубук Валерій,

учениця 4-Б класу Васнєцова Ксенія,

учень 4-Б класу Мураєнко Денис,

учениця 5-А класу Макій Тетяна,

учень 5-А класу Бережний Данило,

учениця 5-Б класу Янковська Карина,

учень 5-Б класу Масло Дмитро,

учениця 6 класу  Суслова Олександра,

учень 6 класу Величко Віталій,

учениця 7  класу Арциховська Анна,

учень 7 класу  Жабін Роман.

IMG_20170513_125853.jpg

В номінації «Читач року» нагороджені:

учень 2 класу  Корнюхов Антон,

учениця 3 класу Максимова Олександра,

учениця 6 класу  Бондаревська Анастасія.

В номінації «Душа класу» нагороджені:

учениця 1 класу Колісник Кристина,

учениця 2 класу Давиденко Анастасія,

учениця 3 класу Шульга Оксана,

учениця 4-Акласу Роговець Юлія,

учениця 4-Б класу Лукач Єлизавета,

учениця 5-А класу  Кулик Софія,

учень  5-Б  класу Тарасенко Андрій,

учень 6 класу Насібашвілі Георгій,

учениця 7 класу Крікорова Елен.

IMG_20170513_130550.jpg

В номінації «Добре серце» нагороджені:

учень 1 класу Міненко Максим,

учениця 2 класу Бережна Маргарита,

учениця 3 класу Максимова Олександра,

учениця 4-А класу Куцева Вікторія,

учениця 4-Б класу Попік Єлизавета,

учениця 5-А класу Білоус Євгенія,

учениця 5-Б класу Щерба Інеса,

учениця 6 класу Хацько Катерина,

учениця 7класу Ніколайчук Єлизавета.

В номінації «Спортсмен року» нагороджені:

учень 1 класу Мозговий Євген,

учениця 2 класу Іщун Анастасія,

учень 4-А класу Фоменко Кирило,

учениця  5-А класу  Борульник Олександра,

учениця 5-Б класу Сьоміна Валерія,

учениця  7 класу Роговська Єлизавета,

учень 7 класу Носов Олександр,

учень 7 класу Чубов Ілля,

учениця 6 класу  Пікельна Марія,

учениця 6 класу Старостенко Ліана,

учень 1 класу Дьомінов Кирило,

учень 1 класу Величко Євген,

учень 1 класу Долженко Максим,

учень 1 класу  Собко Юрій,

учень 7 класу Федаш Владислав (віджимання 68 раз),

учень 1 класу Гончаров Денис ( віджимання 64 рази),

учень 5-А класу Шевченко Олександр  (стрибок у довжину 267 сантиметра),

учень 7 класу Середін Микита (метання м’яча 51 м),

учень 3 класу Косовський Павло (підтягування 22 рази).

IMG_20170513_131857.jpg

В номінації «Рекорд року» нагороджені:

вчитель фізичної культури Чижаковська Ірина Володимирівна

в категорії «ІННОВАТОР  ЗДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖЕННЯ »,

психолог гімназії Максимова Олена Євгенівна в

категорії «ФАХІВЕЦЬ – ВІРТУОЗ»,

вчитель української мови та літератури Косолап Олена Олексіївна

в категорії «СВІТОЧ ПЕДАГОГІЧНОЇ НАУКИ»,

вчитель історії Шашкіна Людмила Михайлівна

в категорії «МОДЕРАТОР ІСТОРИЧНОЇ ОСВІТИ»,

вчитель географії Міщенко Ангеліна Михайлівна

в категорії «КОРИФЕЙ-НАСТАВНИК »,

учень 5 класу Бережний Данило в категорії «ВЗІРЕЦЬ ВІДВІДУВАННЯ».

IMG_20170513_123253.jpg

 Перемоги гімназистів – результат кропіткої роботи їх наставників – вчителів гімназії. Щирі слова учнів, їх батьків, грамоти та подяки отримали всі педагоги та працівники гімназії.

Хвилююча мить - нагородження в номінації «Клас року»: відзнаку отримали учні 3(7) і 5(9)-А класу.

За розуміння проблем гімназії, наполегливість у їх розв’язанні, допомогу в організації навчально-виховного процесу в номінації «Сім’я  року» нагороджено грамотами та цінними призами родини:

Дьомінови  Світлана Євгеніївна і Віталій Іванович, 1 клас,

Рибалкіна Тетяна Сергіївна, 2 клас,

Капленко Ірина Сергіївна та Олександр Вікторович, 3 клас,

Савченко Світлана Борисівна і Віталій Володимирович, 4-А клас,

Ларкіни Ірина В’ячеславівна і Констянтин Анатолійович, 4-Б клас,

Бондарь Олена Миколаївна і Олександр Олексійович, 4-Б клас,

Карпачови Євгенія Олексіївна і Сергій Олександрович, 5-А клас,

Борульник Валентина Геннадіївна і Віктор Петрович, 5-А клас,

Гелецькі Тетяна Юріївна та Дмитро Васильович,  5-Б клас,

Сьоміна Віра Михайлівна, 5-Б клас,

Агафонова Тетяна Миколаївна, 6 клас,

Федаш Ірина Миколаївна і Олександр Дмитрович , 7 клас,

Арциховська Олена Володимирівна, 7 клас,  

Куровські Марина Федорівна і Денис Євгенович , 1 клас,

Зеленські Валерія Андріївна і Олег Андрійович, 2 клас,

Домащенко Світлана Сергіївна і Дмитро Вікторович, 3 клас,

Семененко Наталія Григорівна і Олексій Олександрович, 3 клас,

Пірковські Юлія Євгенівна і Володимир Володимирович , 4-А клас,

Роговець Олександра Григорівна і Юрій Петрович, 4-А клас,

Гаврилови  Олена Євгенівна і Руслан Олександрович, 4-Б клас,

Марченко Олена Володимирівна, 5-А клас,

 Щерба Інна Володимирівна, 5-Б клас,

Канашевич Олена Василівна і В’ячеслав Олександрович, 5-Б клас,

 Кравченко Юлія Петрівна і  Андрій Олександрович, 7 клас.

Тобі, рідна Україно, гімназисти присвячують свої інтелектуальні, творчі, спортивні  успіхи та перемоги. Ми впевнені, що тільки розумне та здорове молоде покоління зможе зробити, щоб наша країна у майбутньому була могутньою та квітучою.

Переглядів: 175 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/3
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]