Меню
Головна » 2017 » Май » 18 »
17:00

День вишиванки в Селидівській загальноосвітній гімназії

День вишиванки — Всеукраїнське свято, яке поклика зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Одягнімо, друже, вишиванки —

Наш чарівний український стрій.

Не для когось, не для забаганки,

А для себе, вірний друже мій.

18 травня 2017 року  в Селидівській загальноосвітній гімназії відбулося свято «Вишиванку одягай – Україну прославляй!». Учні 5(9)-А класу розказали про ідею створення свята та мету його проведення, заспівали пісень, подарували всім гарний настрійна цілий день. Розповіли, що ініціатором Всеукраїнської акції «День української вишиванки» була студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.Протягом дня гімназисти виготовляли вінок чи символ з даної тематики, а після 4 уроку презентували створені шедеври. Не було переможців і переможених , бо гімназистів об`єднала  одна спільна мета – любов до своєї рідної землі, Батьківщини, збереження національної культури та відстоювання миру.

Проведення такого свята продемонструвало, що гімназисти відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

Одягнімовишиванки, друже,
Хайпобачитьукраїнцівсвіт —
Молодих, відважних, дужих,
У єднанні на сто тисячліт.

 

Переглядів: 270 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]