Головна » 2017 » Май » 22 »

День відкритих дверей

20 травня в Селидівській загальноосвітній гімназії пройшов День відкритих дверей. Щиро і радісно вчителі та учні зустріли майбутніх гімназистів та іх батьків. Під час екскурсії гості мали можливість познайомитися з навчальними кабінетами, їдальнею, бібліотекою, спортивним залом. Екскурсоводи розповіли про традиції закладу, досягнення учнів гімназії та активне суспільне життя. Програмою також було передбачено проведення І етапу вступних випробовувань для учнів з одного з предметів за вибором. А з батьками продовжила спілкування директор гімназії Куцева Алла Анатоліївна. Батьки дізналися про особливості та результати навчально-виховного процесу, плани щодо модернізації закладу, співпрацю педагогічного та батьківського колективів, а також отримали відповіді на запитання.

>>Переглянути повний фотозвіт<<

Для багатьох вступаючих першу спробу можна вважати вдалою.

Чекаємо всіх 31 травня о 9-00! Успіхів у нових випробуваннях!

Переглядів: 188 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1