Головна » 2017 » Май » 25 »

ЗВІТУЄМО. ПЛАНУЄМО

Учнівське  самоврядування у гімназії – це доросле, серйозне життя , це активна життєва позиція, це формування особистісних рис, можливість проявити лідерські здібності та навчитися бути лідером. Гімназисти з власного досвіду знають, що значить керувати, приймати рішення та бути відповідальним. Вже стало доброю традицією наприкінці навчального року проводити підсумково – звітню  конференцію учнівського самоврядування. І цей рік не став виключенням. Основними завданнями цієї конференції було підбити підсумки навчального року, оцінити діяльність учнівського самоврядування за 2016- 2017 навчальний рік та зпланувати роботу на наступний рік. Так 25 травня на конференції голови комісій президентської ради та організатори 1-6 класів звітували про виконану роботу, свою діяльність у 2016-2017 навчальному році. Також учасники конференції заслухали звіти президента учнівського самоврядування Марченко Є. та президента Малої ради Іщун А., які підкреслили як позитивні звершення,так і недоліки у роботі, поділилися власними здобутками на шляху до лідерства.

За результативну роботу, активну участь у житті гімназії організатори класних колективів нагородили подяками найактивніші учні 1-6 класів. Голосування делегатів проводилося за допомогою мандатів. За результатами голосування було визначено, що робота органів учнівського самоврядування гімназії у 2016-2017н.р. відповідає задовільному рівню.

>>Переглянути фотозвіт<<

Бажаємо президентській раді та лідерській команді успіхів та нових звершень, хороших ідей та натхнення в роботі у новому навчальному році!

Переглядів: 54 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0