Головна » 2017 » Июнь » 8 »

Ми - учасники півфіналу «Відкривай Україну»

03.06.17 року  у міському будинку культури ім. Леоніда Бикова м. Краматорська  відбувся фестиваль інноваційної освіти, який є півфіналом освітнього проекту «Відкривай Україну». Головна мета проекту - створення середовища для розвитку підлітків малих міст України. Під час участі у проекті учні різних навчальних закладів отримали необхідні компетенції та можливість реалізувати командою власну ідею. У цей день одночасно у 9 обласних центрах України зібралися команди учнів 7-11 класів середніх загальноосвітніх шкіл малих міст України та їх вчителі - модератори, щоб презентувати свої реалізовані проекти  другого етапу навчання, взяти участь у відкритих дискусійних майданчиках щодо актуальних питань освіти та інше.

За підтримкою Благодійного фонду « З країни в Україну» 34 команди та 390 учасників зібралися цього дня на півфінал у м. Краматорськ. На фестиваль була запрошена команда Селидівської загальноосвітньої гімназії «Світочі добра», капітаном якої була учениця 5(9)-Б класу Щерба І., а вчителем – модератором педагог – організатор Борульник В.Г.

Члени команди Міхедькіна В. та Демченко Д. разом з  капітаном Щербою І. презентували журі та глядачам учнівський проект «Квітковий рай», у якому активними учасниками були гімназисти та вихованці ДНЗ№1 «Чайка».

Впродовж дня всі охочі мали змогу брати  участь у майстер – класах з інноваційних дисциплін, у вебінарах та воркшопах. Разом з представниками волонтерського руху «Краматорськими бджілками» учасники долучилися до благодійного ярмарку «Допоможемо разом» під час якого було зібрано на лікування онкохворої дитини 1213 грн.

Урочистим було закриття фестивалю: нагородження команд переможців, вручення сертифікатів учасникам освітнього проекту та подяк організатором та волонтерам цього заходу.

Слова вдячності за підтримку, турботу та активну участь в організації поїздки висловлюємо спеціалісту відділу освіти з виховної роботи Колесніковій О.І., директору гімназії Куцевій А.А., заступнику директора з виховної роботи Авіловій Н.П. та нашим батькам Тарану С.В., Щербі І.В.

Переглядів: 101 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0