Головна » 2017 » Июнь » 12 »

Мріємо, плануємо, діємо.

Суспільна організація Добропільського центру молоді «Добро» у партнерстві з організацією Save the Children реалізує Програму малих грандів «Від дитини до дитини», яка дозволяє дітям реалізувати свої ідеї, мрії  та вирішити актуальні життєві питання.  З травня 2017 року команда учнів Селидівської загальноосвітньої гімназії активно працювала в рамках цієї програми.  Учасники проекту разом з фасілітаторами Іриною, Євгенією та Сергієм  провели соціальні дослідження, систематизували отримані результати та визначилися з проблемою , залучилися підтримкою батьків та адміністрації навчального закладу. Вся діяльність команди була спрямована на реалізацію ідеї: змінити шкільне життя, наповнити якісним музичним супроводом гімназійні свята, веселі перерви, святкові лінійки тощо.

12.06.17 р. відбулася презентація проекту за темою «Створення сприятливих умов для розвитку творчих здібностей учнів гімназії». На захисті працювало журі у складі: представники Добропільського центру молоді «Добро» та організації Save the Children, завідувач методичним кабінетом відділу освіти Панасенко В.В.,спеціаліст відділу освіти з виховної роботи Колеснікова А.І., спеціаліст громадської приймальні народного депутата України  С. Сажка Мінчукова О.М.  За задумом учнів представлений проект  дає можливість кожному гімназисту реалізувати свій творчий потенціал, стати більш впевненим та креативним. Захист проекту пройшов на високому рівні. Під час презентації команда показала результат спільної роботи. Сподіваємося, що їх мрія обов’язково здійсниться, а досвід, отриманий під час роботи, буде   їм у нагоді в подальшому житті.

>>Переглянути фотозвiт<<

Переглядів: 81 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0