Головна » 2017 » Июнь » 23 »

Головний закон життя.

Кожен громадянин держави знає, що все в нашому житті відбувається за  головним  законом -  Конституцією.  Жити за Конституцією-це означає знати ії, поважати, пишатися нею. Протягом навчального року гімназисти разом зі своїм улюбленим учителем права Шашкіною Людмилою Михайлівною вивчали свої права та обов’язки на уроках  та у позакласний час, писали науково-дослідницькі роботи, реферати,  знайомили  учнів середніх класів зі світом права.

У  бібліотечній тиші на гімназистів очікує  її господарка Шафієва А.Ю., щоб поглибити  їх знання про Констітуцію за допомогою книг .

В сонячний день дружня гімназійна родина зібралась на святі «Ми діти твої, Україно!» на честь 21-ої  річниці Констітуції.

Ми віримо в майбутнє України, бо віримо в своїх учнів, а вони- справжні патріоти нашої держави.

Переглядів: 56 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0